Monika Kvasničková o románku s Krampolem: Na pohřbu popsala, jak ji sbalil o 31 let starší herec

Na pohřbu Jiřího Krampola se mezi hosty objevila také herečka Monika Kvasničková, známá především z legendárního seriálu My všichni školou povinní, kde ztvárnila Alenu Hajskou.

Pro ni nebyl Krampol jen kolega a rodinný přítel – v mládí spolu dokonce prožili vztah, který v té době vzbuzoval pozornost i kvůli výraznému věkovému rozdílu. Píše o tom Super.cz.

Monika Kvasničková/Zdroj: instagram.com

Kvasničková zavzpomínala, že se s tehdy již slavnějším hercem seznámila v době, kdy byla teprve sedmnáctiletou studentkou.

Získala nabídku do divadla Semafor, a právě tam se jejich cesty protnuly.

Monika Kvasničková/Zdroj: instagram.com

Rychle si padli do oka, prý pro podobný smysl pro humor i životní nadhled.

Společně prožili dva intenzivní roky plné zážitků – Krampol ji například poprvé vzal k moři, což pro ni byla nezapomenutelná zkušenost.

Monika Kvasničková/Zdroj: instagram.com

Ačkoli je od jejich vztahu dělilo více než tři desetiletí věku, tehdy je to neodradilo.

Časem se ale oba shodli, že jejich pouto začalo připomínat spíše vztah otce a dcery.

Monika Kvasničková/Zdroj: instagram.com

Přátelství mezi nimi přetrvalo, Krampol se dokonce seznámil s jejím manželem.

Herečka uvedla, že s Krampolem zůstala v kontaktu až do jeho posledních dní.

Monika Kvasničková/Zdroj: youtube.com

Navštěvovala ho i během jeho pobytů v nemocnici a při jedné z návštěv mu věnovala obraz, který sama namalovala.

Tento dar obdržel k narozeninám, které už musel slavit na nemocničním lůžku. Podle ní si tehdy oslavu, probíhající po malých skupinkách přátel, skutečně užil.

Monika Kvasničková/Zdroj: youtube.com

Do strašnického krematoria dorazila Kvasničková společně s rodinou, aby se s hercem rozloučila.

Připomněla, že na něj má jen krásné vzpomínky a že i přes okolnosti jejich seznámení pro ni vždy zůstal významnou a inspirující osobností.

Psali jsme:Daniela Peštová překvapila fanoušky: Ukázala dceru Ellu a jeji podoba s Pavolem Haberou je zarážející

Připomínáme:Eva Perkausová poprvé promluvila: O rozchodu s manželem se vyjádřila naprosto upřímně

Share