Agáta Hanychová ukázala fotku s maminkou a sestrou: „Kordulka je překrásná, to je na modeling“

Agáta Hanychová je starší dcerou herečky Veroniky Žilkové a je krásná žena, proto byla modelkou. Nyní ale roste do krásy i mladší dcera herečky Kordula Stropnická. Agáta nedávno na Instagramu ukázala společnou fotku. V minulosti modelka uvedla, že by sestře nedoporučila, aby se věnovala modelingu, bylo by lepší, kdyby studovala. Píše o tom server Onlyu.cz.

Kordula se v posledních letech výrazně změnila, mladá slečna roste do krásy. Nyní je jí 17 let a nedávno povolila své matce zveřejňovat své fotografie.

Veronika Žilková proto čas od času ukazuje na svém Instagramu společné fotky s mladší dcerou. Spousta lidí ji považuje za krásnou dívku, fanoušci píší komplimenty v komentářích.

Někteří lidé říkají, že by se mohla stát modelkou. Její starší sestra Agáta by ale nechtěla, aby následovala její kariéru. Radí jí, aby se učila.

Agáta nedávno ukázala společný snímek s maminkou a sestrou. Fanoušci napsali spoustu komentářů, že Kordula je velmi krásná. Kromě toho znovu psali, že Kordula by se mohla stát modelkou.

„Kordulka je překrásná, to je na modeling. Ta se povedla,“ uvedla sledující.

PSALI JSME: „PERMANENTNĚ PROCHÁZÍM NĚJAKOU ZMĚNOU“: IVA PAZDERKOVÁ BYLA ZRZKA, ALE STALA SE BLONDÝNOU

PŘIPOMÍNÁME: PO ODCHODU JOSEFA ABRHÁMA JEHO SYN MÁ I PŘÍJEMNÉ ZPRÁVY: ABRHÁM MLADŠÍ ČEKÁ DALŠÍHO POTOMKA

Share