Agáta Hanychová ukázala nádherný dárek od Jaromíra Soukupa: „Dostávám je poprvé“

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup dorazili na galavečer Miss Czech Republic, který se odehrál v sobotu ve Foru Karlín. Influencerka a moderátorka se pochlubila nádherným dárkem, který dostala od svého přítele k narozeninám.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: Instagram.com

Jaromír Soukup jí dal náušnice a náhrdelník s diamanty. Agáta v rozhovoru pro Super.cz potvrdila, že to byl dárek od jejího partnera a zavtipkovala, že tohle by jí maminka rozhodně nekoupila.

„Nikdy jsem šperky nedostávala, dostávám je poprvé. Vždy jsem si vlastně vše kupovala sama,“ prozradila Hanychová pro Super.cz.

Agáta Hanychová / Zdroj: Instagram.com

Dodala, že náušnice nikdy nenosila, takže je to pro ni něco nového a už teď ji to baví. Rozhodně jí to sluší, trojnásobná maminka vypadala skvěle.

Před měsícem se jí narodila dcera Rozárie a stále ji kojí. Než vyrazila na kulturní akci, vyřešila ten problém. Mléko pro holčičku bylo podle jejích slov i v mrazáku, takže mohla klidně strávit večer s Jaromírem.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: Instagram.com

Prozradila také, že jí teď pomáhá chůva Jana, která hlídala její mladší sestru Kordulu a její dvě děti, to znamená, že zná celou rodinu. Agáta si tedy večer mohla užít.

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ O BÝVALÉM VZTAHU A DCEŘI: JAK JE NA TOM

PŘIPOMÍNÁME: MANŽEL HELENY VONDRÁČKOVÉ MARTIN MICHAL O PENZI SVÉ MANŽELKY: TO NENÍ FÉR

Share