„Ale stálo to za to“ : Vytvoření této „rodinné“ fotografie trvalo několik dní

Prodavačka z Walesu zveřejnila ohromující obrázek, ve kterém všech 17 jejích koček a psů ozdobně představuje v obývacím pokoji.

Katie Smithová (30) říká, že se několik dní bezvýsledně pokoušela usazovat všechna domácí zvířata, až nakonec uspěla.

Obrázek ukazuje osm psů a devět koček sedících kolem pohovky.

.

Katie se podařilo usadit domácí zvířata a vyfotografovat je, podplácet lahodnými cenami.

Nejprve zavolala osm psů (Ruby, Ben, Max, Sheba, Teddy, Rio, Storm a Bear) a řekla jim, aby „seděli“ a drželi v ruce odměnu.

.

Pak Katie zavolala devíti kočkám a začala skákat a uhýbat se kamerou, pokoušet se zajmout všechny najednou. Kotov musel být chycen a sedět třikrát zpět.

.

Když se všichni domácí mazlíčci konečně posadili na místo, Katie se podařilo vyfotit ao chvíli později utekli a začali hrát. Katie říká:

„Byl jsem tak rád, když jsem si uvědomil, že se mi podařilo chytit výstřel – je to jako rodinná fotografie.“ Miluji všechna svá malá zvířata natolik, že jsem byl šťastný, když jsem si pořídil fotku všech najednou, i když nebylo snadné je zasadit.

.

Dlouho jsem se snažil fotografovat všechny psy a kočky najednou, ale někdo vždy zůstával v zákulisí. Psi mohou být umístěni na velení, ale u koček je to obtížnější – musí být chyceni a sedět silou. “

.

Katie zachrání opuštěná zvířata a vezme je k přeexponování. Její hosté jsou často ohromeni množstvím živých tvorů v domě.

.

Katie má tři německé ovčácké psy, tři border kolie, jednu kříženku a samce – kříženec mezi yorkšírským teriérem a maltským ovčím psem.

.

Kromě fotogenických psů a koček má Katie čtyři andulky, několik ryb a malých ježků.

Podle Katie kolem domu pobíhají domácí mazlíčci a teprve když se shromáždí v jedné místnosti, je jasné, kolik z nich ve skutečnosti je.

A kolik domácích mazlíčků je ve vaší rodině?

Share