„Ani kluk, ani dívka“ : Co vymyslela maminka, aby její syn chodil do školy s dlouhými vlasy

Co bys nedělal, můžeš se stát vyděděncem v každém státu. Maminka z Británii říká, že její syn je nebinarni( ten kdo není muž a není žena), aby mohl zachránit své úžasné dlouhé vlasy a studovat na střední škole.

Tvrdá pravidla Britských škol zakázala kluků chodit s rozpuštěnými vlasy, a mladík nechce jít k kadeřníku. Zjistíte, jak se jeho maminka rozhodla bojovat proti systému.

.

8 lety James Farouk z anglického Fulchemu je model. Na Instagramu má 260 tisíc sledujících, a všechno díky hustým vlasům. Už byl v New-Yorku a Florencii, kde ukázal světu bujný účes a spolupracoval se značkami oblečení, například: Guess.

.

Maminka Bonnie Miller je naštvaná z toho, že v Britských středníchškolách je zakázáno klukům chodit s rozpuštěnými vlasy.

Ve velkým množství škol nutí kluky se nakrátko ostříhat. Žena si mysli, že je to diskriminace, protože dívky mohou nosit dlouhé copy. Maminka říká, že kluk musí být nebinarnim, aby zachránit své vlasy.

.

41 léta Bonnie podala petici, která zruší zákaz chodit do školy s dlouhými vlasy. Žena říká, že Angličani stále říkají o toleranci a podporuji různorodost, ale se tvrdá školní pravidla nehodí k tomu.

.

Maminka chce zapsat syna do různorodé školy, kvůli tomu bude hledat chyby v zákonech Anglii, aby Faruk mohl chodit s dlouhými vlasy.

Pro to maminka je připravena říct, že Faruk je nebinarni. Bonnie si mysli, že zákon o “rovnoprávnosti vlasů” dá možnost transgenderům se cítit komfortně.

.

Na základní škole mladíku dovolili chodit s dlouhé kudrnaté vlasy jenom za jednu podmínku, vlasy nebudou ve očích. Maminka fotografka říká, že Faruk nechce ani myslet o sestříhaní vlasů v budoucnosti, ve střední škole.

Velké množství rodičů podporovali ženu a sdíleli o svém problému, kdy děti přinutili sestříhat vlasy a jaký stres přežili děti.

.

Mladíku s kudrnatými vlasyčasto dávají otázky, je on kluk, nebo holka, ale ten nevšímá to. Ve dnešní době vlasy kluka už pod pasem. Kluk jednou využívá půlku láhvi kondicionéru, a dokonce myje hlavu perlivou vodou.

.

Maminka zaregistrovala syna do Instagramu, kdy měl jenom dva roky, po tom, jak jiná žena využila fotografii kluka bez souhlasu maminky.

Webová stránka dlouhovlasého kluka hned získala velké množství sledovatelů. Někteří rodiči říkali, že Faruk nadchnul jich děti nechávat si narůstat vlasy.

Bonnie říká, že kromě toho, že její syn muže být kýmkoliv, změnil život velkého množství lidi. Kluk muže nadchnout děti po celém světu, ale se v rodném státu stal vyděděncem.

O střihu Faruk řekl: “ Nůžky jsou pro papír, není pro vlasy”. Petice Britské rodiny sebrala 1000 podpisů za několik dnů.

Dlouhovlasá holka z Oděsy se také stala hvězdou na internetu díky krásnému copu. Muže přitáhnout k sobě každého muže, a někteří zvládnu na všechno, aby přičichnuli její cop.

Share