Anička Slováčková má moc práce, že její tělo nesnáší : „Dochází mi síly“

Dcera Felixe Slováčka a Dagmar Patrasové má v životě velmi těžké období. Na jedné straně rakovina prsu, se kterou teď bojuje, a na druhé straně obrovské množství práce, kterou si vzala.

Pravděpodobně zde existují dva důvody, první je ukázat, že rakovina není důvodem, proč nepracovat naplno, a druhý, že tímto způsobem se zbavuje špatných myšlenek.

1

Anička Slováčková je velmi mladá a talentovaná osobnost, ale nikdo není imunní vůči tak těžké nemoci.

Aby se zbavila špatných myšlenek, mladá zpěvačka a herečka pracuje, kolik jí síly stačí. Má to hlavní recept na uzdravení.

Všechno není však tak jednoznačné. Snaží se pracovat ještě víc, než je obvyklé, ale chemoterapie ji zbavuje síly k tomu.

2

Anička Slováčková nechce zklamat své posluchače a diváky a nechce myslet na svou nemoc, ale za to má svou cenu.

„Dochází mi síly, já jsem si toho naplánovala až nějak moc, nevím, jak to všechno stihnu, začínám se z toho pomalu hroutit, protože je to šílené tempo“ přiznala Anička Slováčková.

Nic z plánovaného zpěvačka zrušit nehodlá. Ale nové nabídky práce už nepřijímá, uvědomuje si, že nemůže zvládnout spoustu práce a bojí se o své tělo.

3

Místo přípravy na operaci a odpočinku pracuje na dvě stě procent.

„Asi bych měla víc odpočívat, ale já chci stihnout před operací všechno, co jsem si nasmlouvala. Na ten zákrok jdu v polovině dubna, pak si dám chvíli pauzu“ vysvětlila Anička Slováčková.

4

Podle ní chce pomoci a inspirovat další ženy, u kterých byla zjištěna rakovina prsu.

Je jasné, proč to dělá, ale měla by se více šetřit. Koneckonců, chemoterapie ještě neskončila a operace by měla být ještě provedena.

Share