Babišová a Mynářová mají podobné růžové halenky: jak moderátorka reagovala na bouřlivé reakce na sociálních sítích

Po prvním kole prezidentských voleb proběhla tisková konference Andreje Babiše. Nechyběla tam i jeho manželka Monika Babišová, která měla na sobě růžovou halenku s mašlí. Velmi podobné oblečení měla na sobě i moderátorka Alex Mynářová. Lidé na sociálních sítích na to upozornili, moderátorka však říká, že podoba je čistě náhodná.

Andrej Babiš a Monika Babišová / Zdroj: Profimedia

Monika Babišová chtěla podpořit svého manžela, proto byla s ním i na jeho brífinku. Ten den si oblékla krásnou růžovou halenku.

Nedávno ale i moderátorka Českého rozhlasu Alex Mynářová oblékla růžovou halenku, která vypadala velmi podobně. Lidé se jí proto začali ptát, zda mají stejné halenky.

Alex Mynářová / Zdroj: youtube.com

Alexandra Mynářová je majitelkou módní značky Alex by Gianni, kterou kdysi založila. Někteří uživatelé sociálních sítí si proto mysleli, že manželka bývalého premiéra má halenku této značky.

Manželka vedoucího Kanceláře prezidenta Vratislava Mynáře však tyto spekulace vyvrátila. „Podoba s krásnou halenkou Moniky Babišové je čistě náhodná,“ napsala na Instagramu Alex Mynářová.

Alex Mynářová / Zdroj: youtube.com

„Je to pouze náhoda, takže jsem to musela uvést na pravou míru, aby to nevypadalo, že si s Monikou Babišovou halenky půjčujeme,“ řekla moderátorka i pro ŽivotvČesku.cz.

PSALI JSME: „Z PĚKNÝ HOLKY JE ZTRHANÁ ŠEDESÁTNICE“: JOSEF KOKTA BYL PŘEKVAPEN, JAK NYNÍ CHARLOTTE ŠTIKOVÁ VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: TAK TO JE SYMPAŤÁK: JAK VYPADÁ BRATR IVANY GOTTOVÉ A ČEMU SE VĚNUJE

Share