Bára Basiková je od třetího rozvodu sama a vysvětlila důvod: „Vím, že se ti muži bojí“

Bára Basiková se za svůj život třikrát vdala, ale také se třikrát rozvedla. Zpěvačka je momentálně single a ví, proč se jí mnoho mužů bojí. Píše o tom web Super.cz.

Prvním manželem zpěvačky byl hudebník a truhlář Petr, před 31 lety se jim narodily dcery Anna a Marie.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

V roce 1998 se podruhé provdala za architekta Jaromíra, ale o osm let později se manželé rozvedli.

Potřetí stála před oltářem v roce 2008, ale před pěti lety se také rozvedla. S o 15 let mladším bývalým manželem Petrem má syna Theodora.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Po posledním rozvodu je Bára sama, ráda by s někým chodila, nicméně muži se ji prý bojí oslovit a uvědomuje si, jaký je důvod jejich strachu.

„Víme dobře s kolegyněmi a kamarádkami, že ti muži se nás bojí. Mají strach z toho, že jsme známé, populární, že jsme soběstačné a nezávislé,“ řekla Basiková v pořadu Superchat.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka tvrdí, že její bývalí partneři by mohli potvrdit, že to není tak strašné, jak si to muži myslí. Vysvětlila, že „si netahá domů práci“.

Doufá, že si brzy užije roli babičky, na vnoučata se těší. Jedna z jejích dcer je vdaná a druhá odjela se svým přítelem do zahraničí.

Bára Basiková / Zdroj: tv.blesk.cz

„Budu příšerná babička, protože budu otravná,“ zavtipkovala Bára Basiková.

PSALI JSME: PETR SVOBODA REAGOVAL NA KRITIKU KNIHY O KARLU SVOBODOVI: „JESTLI MÁ NĚKDO PROBLÉM, JE TO JEN JEHO PROBLÉM“

PŘIPOMÍNÁME: „ORNELLA NA TO KÝVLA“: KOKTOVÁ PRÝ PLÁNUJE ODLETĚT DO ZAHRANIČÍ. JEJÍ MANŽEL BY SE TAK O TŘI DĚTI STARAL SÁM

Share