Ben Cristovao poslal Monice Bagárové dojemný vzkaz: „Vy dva k sobě patříte,“ reagují fanoušci

Ben Cristovao a Monika Bagárová se seznámili v roce 2009, když se účastnili soutěže Česko Slovenská SuperStar. Tehdy začali randit, chodili spolu několik let. V roce 2012 se partneři rozešli. Dnes jsou přátelé, mají dobrý vztah. Píše o tom portál Super.cz.

Nedávno umělci překvapili fanoušky, když zveřejnili společný snímek na svých sociálních sítích. Bývalí partneři začali spolupracovat, nazpívali společnou píseň.

Po chvíli Ben také zveřejnil na TikToku příspěvek, který věnoval Monice. „Když jste kámoši, ale zároveň tenhle text,“ napsal Cristovao.

Natočil video, na kterém byl s Monikou, ale nebylo slyšet o čem mluví. V pozadí hrála pouze jeho píseň Poslední, kterou nahrál před 5 lety.

Ben Cristovao / Zdroj: youtube.com

Fanoušci se už několik let zajímají, o kom zpívá. Ale zdá se, že tak naznačil, že právě Monika měla být tou poslední ženou v jeho životě.

Toto krátké video zhlédlo již více než 700 tisíc lidí. Někteří fanoušci stále věří, že by mohli znovu tvořit pár. „Sorry, jsem chlap, ale vy dva k sobě patříte,“ napsal sledující.

Monika Bagárová / Zdroj: youtube.com

Zatím je to však nepravděpodobné. Monika Bagárová nyní chodí s podnikatelem Leonardem Lekajem a je zamilovaná až po uši.

@bennycristo

Po 10 letech jsme s Monikou napsali a nahráli duet s názvem NĚCO VÍC. Je na jejím krásném albu SILNĚJŠÍ a klip bude venku 23.12.22 v 10:00 🤎🤎 #posledni #chci #necovic #monikabagarova x #bennycristo

♬ Poslední – Deluxe Verze – Ben Cristovao

PSALI JSME: PAVEL ZUNA SE TAJNĚ OŽENIL: CO PROZRADIL SLAVNÝ MODERÁTOR

PŘIPOMÍNÁME: ŠTEFAN MARGITA PROMLUVIL O SVÝCH PLÁNECH: LEDEN BUDE PLNÝ VZPOMÍNEK NA HANU ZAGOROVOU

Share