“Bohaté obyvatele soukromých domů přibývají hřebíky na stromy”: Nechtějí, aby holuby poškodili jich auta

V Bristolu bohaté obyvatele našli způsob, jak bojovat se ptáky. V jedné bohaté zahradě hospodáři na stromy pověsili trny. Udělali to, aby se ptáky nesadili na stromy, a nenechávali výkaly na drahých autech hospodářů. Je to zákonně?

Takové trny můžeme také uvidět na střechách některých budov, a vyplňují stejnou funkci, a to všichni rozumějí. Jiné řešení vymysleli obyvatele Bristolu, aby ohradit od “znečištění” svá auta.

.

Představitel Greenpeace řekl, že na stromech s trny nezvládne bydlet žádný pták.

U jednoho z obyvatelů té bohaté čtvrti vzali interview. Řekl, že trny jenom ochrání auta bohatých lidi od výkalů, a lidi nechtějí nějakým způsobem škodit přírodě. Bez těch trnů dráha auta jsou každý den ve výkalů.

Někdo si postěžoval, že tou čtvrt ptáci miluji už dostatečně dávno. Kvůli tomu boj s výkalem trvá dostatečně dlouho. Trny není jediný způsob, který zkusili obyvatele. Na jedněm stromu stojí dravý pták, ale jistých ptáků to neleká.

.

Takové zvláštní řešení obyvatelů je úplně zákonné, protože stromy s trny se nachází na soukromých majetcích.

“Je to zákonné, nebo ne, mi to nevadí, protože je to strašně. Na těch stromech teď nezvládne bydlet žádný pták. A všechno kvůli aut. Musíte vzpomenout, nakolik užitečné jsou stromy a ptáci pro nás a pro město”, – řekl někdo z Greenpeace.

.

Ještě jeden komentář od internet uživatele: “My jsme válčíme s divokou přírodou? Zakázat ptákům se sednout na strom, je to strašně. Kdo dovolil té trny?”

Share