„Brzy proběhne soud“: Žilková se svěřila se situací, kterou zažívá se Stropnickým a řekla, kdo bývalého partnera v rodině nahradil

Herečka Veronika Žilková prožívá nyní složité životní období. I přesto se snaží hledat pozitivní chvilky. Nyní umělkyně promluvila o soudu s Martinem Stropnickým a jak jeho místo nahrazuje jiný člen rodiny. Píše o tom web extra.cz s odkazem na Blesk.

Žilková vždy mluvila otevřeně a nic se na tom nemění. „Brzy proběhne soud o střídavou péči,“ promluvila herečka k rozchodu se Stropnickým, se kterým má dceru Kordulu.

Kordula Stropnická a Veronika Žilková / Zdroj: tv.blesk.cz

Dle její slov velvyslanec v Izraeli, kterému tam pobyt byl prodloužen o rok střídavou péčí odmítá. Umělkyně se diví, že Stropnický si myslí, že pravidelný kontak s otcem dcera nepotřebuje.

Žilková dodává, že dívky potřebují kontaktovat se svými otci a jsou prý dokonce důležitější než matky. Obdivuje proto Janka Ledeckého, který vždy svou dceru podporoval a pomohl jí dosáhnout velkých sportovních úspěchů.

Veronika Žilková/Zdroj: youtube.com

Dle slov herečky si po rozchodu našla nové přátele, zájmy a v rodině se objevil nový člověk. Jedná se nejen o Jaromíra Soukupa, který randí s její dcerou Agátou, ale také jeho syna Lukáše, který si dobře rozumí vnučkou Žilkové Miou.

Martin Stropnický / Zdroj: youtube.com

Místo Stropnického tak podle umělkyně zaplňují jiní členové rodiny. O rozvodu Žilkové a Stropnického se psalo ještě na jaře a důvodem je mladá milenka, kterou si velvyslanec našel v Izraeli.

Psali jsme:Jak se změnila postava Petry Janů. Zpěvačka se chce pochlubit štíhlou postavou: „Jsem si dopřávala všechno, co mám ráda a co jsem si léta odpírala“

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ UKÁZALA, JAK TANČÍ JEJÍ DCERA: MALÁ RUMIA ROZESMÁLA MÁMU I FANOUŠKY

PŘIPOMÍNÁME: “JSEM MOC VDĚČNÁ ZA TO, ŽE JI MÁM”: CHARLOTTE ŠTIKOVÁ OSLAVILA SVÉ 26. NAROZENINY. JAK JÍ POBLAHOPŘÁLA JEJÍ SESTRA ORNELLA

Share