„Bude přestěhován na nejlevnější pokoj“ : Dobrodinci už nechtějí sponzorovat Timo Tolkkího

Tentokrát se štěstí odvrátilo od finského hudebníka. Nyní je nucen hledat nové místo pro přenocování. Poprvé bydlel v hotelu, kde mu pomohli se ubytovat a jeho ubytování zaplatili štědří sponzoři. Tito samí sponzoři však už nechtějí platit. Nyní je kytarista nucen se přestěhovat, jeho nové bydliště se nazývá pokoj pro chudé.

Timo Tolkki přiletěl do Prahy vůbec bez ničeho. Žádné náhradní oblečení, hygienické prostředky, peníze, nic.

.

Celou dobu žije na úkor svých dobrodinců. Je to jen žebrák, který neustále prosí o pomoc své fanoušky.

Timo jich má dost po celém světě, včetně Prahy. I oni však jeho způsob života zneklidňují, protože žije jen z jejich peněz. Začíná to být nepříjemné.

.

V prvních dnech svého pobytu v Praze mu jeden jeho Japonský přítel daroval pár stovek eur. Pak se finský hudebník cítil znovu králem života.

.

Byl velmi klidný, hodně jedl a hrál na kytary, které mu poskytli dobrodinci. Tento krásný čas však skončil a peníze také.

„V pátek mu končí pobyt v jeho současném pokoji a bude přestěhován na nejlevnější pokoj“ řekl jeden anonymní zdroj.

.

Podle některých informací už jeden z muzikantských dobrodinců nechce tolik utrácet. Je čas šetřit.

O něco dříve se Timo chlubil, že hotel, ve kterém žije, je velmi levný a líbí se mu to.

.

„Stojí jen 28 eur na noc a je to tu moc pěkné“ řekl tehdy. V tom hotelu se mu nejvíc líbily snídaně, kdy se mohl najíst.

.

Bývalý kytarista skupiny Stratovarius se však zřejmě o své bydlení vůbec nebojí. Večer šel do obchodu, kde si koupil Coca Colu a něco sladkého.

.

Hodně jí a pije sladké. A tak se živí každý den, což se v zásadě odráží na jeho vzhledu.

.

Nový pokoj Timo bude stát někde až 200 korun denně. S největší pravděpodobností to bude místnost, kterou návštěvníkům hotelu nabízejí jako poslední.

.

Tyto pokoje jsou často používány jako nocleh pro personál hotelů. Timo se každopádně musí stěhovat.

.

Na jedné straně sponzoři této rockové hvězdy mnoho nešetří, ale na druhé straně náklady na vydržování Timo Tolkkího jsou již obrovské.

Share