„Budeme se setkávat jen v uzavřeném okruhu přátel“: Jasmina a Rytmus zůstanou v dobrovolné domácí karanténě

V Česku byl zaveden nouzový stav, je nutné překonat strašlivou nemoc z Číny. Ale Jasmina Alagič Vrbovská a Patrik Verbovský alias Rytmus se rozhodli zahájit osobní karanténu z osobní iniciativy a ještě dříve.

Tímto způsobem chtějí ochránit sebe a svého malého syna Sanela.

.

Někteří si mysleli, že Rytmus prostě začne zesměšňovat koronavirus a paniku kolem toho.Vše se však odehrálo přesně naopak.

Patrik Vrbovský se spolu se svou manželkou rozhodl tuto záležitost brát vážně, a tak zůstali celou rodinu v domácí karanténě.

.

„Ne že bych byla panikářka, ale na druhou stranu se chci chovat zodpovědně. V situaci, ve které jsme se ocitli, jsem se rozhodla, že se budeme setkávat jen v uzavřeném okruhu přátel a pouze doma“ napsala Jasmina Alagič Vrbovská na svém Instagramu.

.

Moderátorka to napsala k fotce, kde se její osobní stylistka připravuje na focení se synem.

Její fanoušci s ní plně souhlasili, i když na komentář nebyli štědří.Takový dobrovolný krok považují za správné rozhodnutí milujících a pečujících rodičů.

.

„Aspoň někdo, kdo má rozum a bere to vážně“ říkali komentátoři.

Patrik Vrbovský alias Rytmus také prozradil, že jeho koncerty, které se měly konat tento měsíc, se přesouvají na podzim.Přesné datum zatím není známo.

Share