Návrhář a architekt Amei Kandalgaonkar vyvinul projekt obytné budovy z betonu, uspořádané uvnitř samostatné skály.
Podle autora by měl být projekt považován za moderní přehodnocení architektury nekropole Madain Salih, seznamu světového dědictví UNESCO v Saúdské Arábii, včetně 111 skalních hrobů.

.
„Když jsem poprvé viděl obrázky skalních náhrobků, uvědomil jsem si, že bych je měl použít jako zdroj inspirace v architektonickém projektu.“

.
Zvláště ho přitahovala integrace uměle vytvořených prvků do objektů vytvořených přírodou.
V domě, který vymyslel, je do skály zabudován betonový rám, jako by z něj vyrostl. Hlavní částí domu je široký obdélníkový obytný prostor, otevřený po celé vnější straně.

.
Na střeše je terasa, bazén a relaxační prostor uzavřený baldachýnem. Další bazén se skleněným dnem, také umístěný na střeše, jako by visel přes okraj útesu.

.
Architekt řekl, že se snaží najít vizuální rovnováhu mezi složitou strukturou skály a jednoduchými rovinami betonových desek.
Zdůraznil také, že skutečný rozsah rušení lze vidět pouze ze vzduchu, zatímco pro pozorovatele stojícího na zemi bude vidět hlavně povrch přírodního kamene.

.
Ukázalo se tak víceúrovňový dům s panoramatickými okny, otevřenými terasami a střešním bazénem. Části přírodní krajiny slouží jako zdi. Uvnitř útesu je zabudován systém schodů a dlouhých chodeb.

.