„Byl jsem na rozpacích“ : Pes a jeho malá štěňátka přišli do domu cizince

Na světě jsou zázraky! Jednoho rána viděl ve dvoře obyvatel jedné vesnice podivného psa. Zrzka. Kolem ní jsou štěňata stejné barvy.

Pouze jeden byl bílý, což připomnělo majiteli domu jeho čtyřnohého přítele přezdívaného Shadori. Překvapení muže neznalo hranice.

Nakonec byl jeho pes téměř ve voliéře a nemohl být otcem nových štěňátek.

Muž si to myslel: možná se Shadori nějak podařilo vytvořit „přítelkyni“, a teď přišla s potomky právě sem.

A host se mezitím posadil poblíž voliéry, jako by už dávno znala Shadori. Jako by se nic nestalo, začal si hrát s načechranými štěňaty, jako by ve skutečnosti byl jejich „táta“.

Když byl majitel mučen pochybnostmi o narození Tsutsiků, obrátil se na veterináře se žádostí o prohlídku DNA červeného hosta a jeho psa.

Verdikt ujistil majitele. Shadori s tím nemá nic společného. Ale co s těmito roztomilými „dětmi“?

K problému se připojili obyvatelé sousedních domů. Rozhodli jsme se zjistit, kde žije červený pes. Následujte ji, odešli ke starému mostu.

A viděli, že všude je vlhko a špína. Vzhledem k tomu, že se blíží zima, štěňata mohla opravdu zmrznout. A také jejich matka …

Mistr Shandori nemohl opustit vnímající bytosti na ulici. Okamžik myšlení – a rozhodne se vzít celou rodinu k sobě. Na nádvoří byl brzy postaven prostorný domek, kde je vždy teplo a jídlo.

Share