“Byla bych šťastnější”: Agáta Hanychová nemohla pochopit ženy, které mají vztah se staršími muži. Proč změnila svůj názor

Známá modelka a influencerka Agáta Hanychová před lety tvrdila, že nemůže pochopit ženy, které mají vztah s výrazně staršími muži. V dnešní době změnila svůj názor, a je už několik měsíců spolu s Jaromírem Soukupem, který je o 16 let starší.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup/Zdroj: instagram.com

Na svém Instagramu říkala, že muži po čtyřicítce smrdí, ale v dnešní době říká úplně jinak. Podle jejich slov, její vzkaz byl velkou blbosti. “Kdybych dřív randila se staršími muži, byla bych šťastnější,” prozradila portálu Super influencerka.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup/Zdroj: instagram.com

Soukupa opravdu miluje, a je s nim velice šťastná, o čemž denně říká a ukazuje svým fanouškům na sociálních sítích. Podle jejich slov, lepšího muže ve svém životě nikdy neměla.

Agáta tvrdí, že s Jaromírem má teď nejlepší vztah, a věkový rozdíl si vůbec nevšímá. Podle jejích slov, Soukup je velice aktivním mužem, a má ve svém věku úžasnou postavu.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “BYL JSEM TAK ROZHOZENÝ”: MICHAL DAVID SE DOSTAL DO AUTONEHODY. ZPĚVÁK PROZRADIL, O ČEM SE DOZVĚDĚL PŘED HAVÁRII

PŘIPOMÍNÁME: JIŘÍ PAROUBEK UKÁZAL NEJOBLÍBENĚJŠÍ ČÁST SVÉHO DOMU: KDE POLITIK NEJRADĚJI RELAXUJE

Share