“Byla to fuška”: Děti hvězd přivítali poslední den školy

Léto je už tady. Děti dostaly vysvědčení, a mohou naplno vychutnávat léto. Tohle pololetí kvůli koronavirové epidemii bylo komplikované nejenom pro děti, ale i pro rodiče, kteří se s nimi museli učit. Jaké výsledky mají děti českých hvězd?

Děti známe české moderátorky a herečky Evy Decastelo, 10letý Michael a 9letá Zuzana ve vysvědčení mají jenom jedničky. Maminka Decastelo je na nich pyšná.

Zdroj: blesk.cz

“Byla to fuška,” řekla s úsměvem herečka, která ve dnešní době hraje v seriálu Slunečná, scenáristou kterého je její manžel René.

“Už sedíme v restauraci s palačinkami s jahodami,” uvedla moderátorka, která se svými dětmi oslavuje ukončení těžkého školního pololetí. V této den Zuzana zvolila modré šaty, a Michael ve smokingu s motýlkem vypadal jako maturant.

Zdroj: blesk.cz

Dalším rodičem, který se na sociálních sítích pochlubil vysvědčením svých děti je známy “sporťák” z České televize Vojtěch Bernatský. Jeho 8letá dcera Eliška za zdárně ukončila svůj druhy ročník.

A není to všechno, holčička kromě zmrzliny a dortu dostala velmi netypické dárky, umělé nehtíky a mikroskop. “Na zkoumaní mazu z uši,” řekl otec, který doufá, že z jeho dcery vyroste vědkyně.

Ale diplomy kvůli pandemii koronaviru obdrželi nejenom děti, ale i rodiče. “Pro nejlepší rodiče za snahu, trpělivost a skvělou spolupráci,” ocenily učitelky.

35letá česká moderátorka a modelka Lucie Křížková je dvojnásobná maminka. Její dcerka Lola má jenom 3 roky, a její 8letý syn David zapózoval v maminčině náruči a s vysvědčením v ruce.

“Takhle se vyfotíme spolu každý rok. Vůbec nevadí, když tak ty biče odshora dolu nebudou. A vůbec nevadí, když za pár let budeš chovat ty mě,” napsala na Instagramu Křížková, kterou se svou rodina nyní odpočívá v Chorvatsku.

Zdroj: blesk.cz

37letá zpěvačka Michaela Nosková také na Instagramu sdílela fotografii své dcery Elišky, která už je docela velká slečna. “Jsem pyšná a zároveň mě děsí, jak strašně rychle roste,” napsala zpěvačka na Facebook.

Také Nosková řekla, že její dcera je velmi talentovaná. Hraje v divadle a také v nejbližší době objeví i na obrazovce. “To zas maminku bude něco stát,” řekla zpěvačka.

Zdroj: blesk.cz

14letá dcera známého herce a autora vyhledávané Gastromapy Lukáše Hejlíka Klára přivítala nové léto novou barvou vlasů. Dívka se stala blondýnkou:“Jak sama říká, na kuře,” řekl herec.

Zdroj: blesk.cz

Share