„Byty obrácené na jih budou platit tzv. sluneční daň“: Bubílková se pustila do vlády a řekla, co Čechy čeká

Zuzana Bubílková umí zaujmout veřejnost a nyní se nepustila do nějaké celebrity, ale její cílem se stala celá vláda Petra Fialy. Prozradila Čechům, co je v budoucnu čeká. Píše o tom web onlyu.cz.

Před Časem Bubílková parodovala například Dádu Patrasovou či Karlose Vémolu. Tentokrát ale šla výš a její cílem se stal celý kabinet.

Zuzana Bubílková / Zdroj: youtube.com

Parodie se celebritám sice moc nelíbí, ale fanoušci Zuzany Bubílkové si toho užívají. Naposledy to schytala Bára Basiková a její napodobování Madonny.

Nové video ale Bubílková věnovala již celé vládě České republiky. Moderátorka si zavtipkovala u uvedla, že kvůli energetickým opatřením nemocnice budou vytápět pacienti s horečkou a bod varu bude snížen na 75 stupňů.

„Byty obrácené na jih budou platit tzv. sluneční daň. A to i v případě, že celou zimu bude zamračeno,“ pokračovala Bubílková s tím, že starším lidem bude doporučeno přivázat k sobě kočku, pokud jim bude zima.

Zuzana Bubílková / zdroj: youtube.com

Pustila se publicistka i do některých slavných lidí. Bubílková si rýpla do modelek Verešové, Belohorcové či Krainové a uvedla, že v zimě na sociálních sítích budou v teplácích ukazovat svá vysvědčení místo svých proporcí.

Příznivce Bubílkové video moc pobavilo a tak to asi má být.

PSALI JSME: LUCIE BÍLÁ SE UŽ DNES PŘIPRAVUJE NA VÁNOČNÍ SVÁTKY: JAKÝ DÁREČEK ČEKÁ NA JEJÍ FANOUŠKY

PŘIPOMÍNÁME: DOMINIKA MESAROŠOVÁ SE POCHLUBILA SVÝM LUXUSNÍM BYDLENÍM: JAK VYPADÁ JEJÍ VYSNĚNÉ HNÍZDO

Share