Čeká ji luxusní život? : Andrea Pomeje už se pochlubila novým hnízdečkom lásky

Djka Andrea Pomeje brzy se přestěhuje do nového pěkného obydlí. Končí práce na opravě domu za Prahou, kde hodlá bydlet se svým partnerem Petrem Plačkem.

Pár se pochlubil fotkami z nového domu.

.

Její manžel, herec Jiří Pomeje zemřel o něco méně než před rokem. Vdova po něm má ale nový vztah, který trvá o něco déle.

Se svým novým přítelem klempířem Petrem Plačkou se už rozhodli přestěhovat do společného domu.

.

Muzikantka se těší, až se přestěhuje do svého soukromého bydlení a přestane platit nájem za byt. Pak, všechny vydělané peníze bude moci investovat do svého domova nebo utrácet na sebe.

.

Práce v domě už končí, a tak se majitelé rozhodli častěji dohlížet na provádění prací, aby vše bylo tak, jak chtějí. Proto se svým novým domovem zabývají velmi aktivně.

.

Na Instagramu se pochlubili fotkami nového domu. Podle fotografií je vidět, že práce moc nezbylo a že to není skromný malý domek, ale velmi elegantní dům.

.

Je také vidět, že v blízkosti domu je garáž.

O něco dříve si Pomeje splnila další svůj sen, a sice si udělala prsa, jak chtěla.Musela udělat opakovanou operaci a dát si nové silikonové implantáty.

.

Co se týče bydlení, tak muzikantka řekla, že to nedopadlo podle plánu. Původně se pár plánoval přestěhovat do Thajska.

.

Našli dům, který si chtěli pronajmout, Andrea si domlouvala práci pro sebe, připravili si všechny doklady k odjezdu.

.

Nebyla si jistá, s kým by mohla dceru Aničku nechat.Andrea vysvětlila: „Strašně jsem se bála ji někomu svěřit, byť jen na pár hodin! Tak jsem to podvědomě bojkotovala“.

Share