Celebrita od přírody: známou ji udělaly dlouhé řasy. Nyní jí je 4 roky

Matka novorozeného dítěte se nemohla nabažit své dcery. Pochlubila se fotkami svého miminka na sociálních sítích a followeři okamžitě začali pochybovat o tom, do jaké míry jsou tyto fotografie reálné. Holčička je skutečná, samozřejmě. Ale každý podezíral použití photoshopu. Koneckonců, dítě vypadá jako panenka, jako nějaký andílek z pohlednice.

Zdroj: Optim1stka.ru

Uživatelé sítě byli překvapení dlouhými řasami. Ve světě, kde lidé mění svůj skutečný vzhled absolutně bez problémů, je těžké takovým věcem uvěřit, dokonce i při pohledu na dítě.

Matka hezkého dítěte však začala zveřejňovat více a více fotografií.

Zdroj: moscow-oblast.sm-news.ru

Followeři si vědomili: není to možné že by někdo stíhal zpracovávat tolik fotek. Nikdo „nelepí“ holčičce umělé řasy, jak někteří vážně předpokládali.Hádanka byla konečně vyřešena díky videu. Matka natočila dceru a zveřejnila video na své stránce.

Komu se narodila taková roztomilá dívenka?

Zdroj: anews.com

Máma se jmenuje Stephanie, je kadeřnicí z Lotyšska. Před mnoha lety se přestěhovala do Ameriky, tam se vdala a žije šťastný život. Manželé již mají tři děti.

Nejmladší dcera, která proslavila celou rodinu, se jmenuje Amaya, je jí nyní 4 roky.

Zdroj: vkapyste.ru

Její první fotky nasbíraly šílené množství lajků, a ještě více komentářů, což přivedlo rodiče do rozpaků. Nemysleli si, že se popularita přivalí jako tsunami. Na účtu jsou sto tisíc followerů a pořád objevuje se více a vice lidí, kteří si chtějí podívat na tak krásné dítě.

Zdroj: moscow-oblast.sm-news.ru

Nazývají ji panenkou

Amayi ještě nebylo ani šest měsíců když už měla tak dlouhé řasy. Lidé pochybovali o tom, že takové mohou skutečně vyrůst. Někteří psali, že buď bez použití grafických editorů není to vůbec možné, anebo dítě nebylo vůbec realné a místo toho si rodiče fotili panenku.

Zdroj: ru.sm.news

Dítě je opravdu jako panenka: půvabný nosánek a baculaté rtíky, obrovské světlé oči a krásná kůže barvy mléčné čokolády. Skutečná radost rodičů.

Share