„Češi dnes drží Evropu pohromadě”: Věra Jourová promluvila o protivládních demonstracích v ČR. Řekla, co nejvíc teď potřebují lidé

V čele Rady Evropské unie již třetinu roku je Česká Republika. Místopředsedkyně Evropské komise Věra Jourová, vzhledem k aktuální situaci, pozoruje výraznou změnu v chování českých politiků, ale i samotných občanů.

Věra Jourová/Zdroj: YouTube

„Češi dnes drží Evropu pohromadě,” předvedla politička během interview. O tom informuje na svých webových stránkách portál zpravy.aktualne.cz.

Věra Jourová/Zdroj: YouTube

Podle ní, je velice důležité v dnešní době, aby česká vláda lépe vysvětlovala občanům svá rozhodnutí a kroky, aby nedocházelo k dezinformací. Zároveň čeští lidé by měli pozorně kontrolovat každou informací, která se k nim dostava.

Věra Jourová/Zdroj: YouTube

Protivládní demonstrace, které se objevovaly před nedávném v Praze a dalších městech republiky, jsou znamením, že lidé chtějí vědět víc o aktuální situaci tuzemska.

Věra Jourová/Zdroj: YouTube

„Lidé unesou náročnou pravdu, ale ne ticho či milosrdnou lež,” nechala se slyšet na závěr Věra Jourová.

ČTĚTE TAKÉ: ČEŠI PODÍLELI NA BLOKÁDĚ LENINGRADU: RUSKÝ SOUD VYDAL NEČEKANĚ ROZHODNUTÍ. JAKÉ DALŠÍ STÁTY POVAŽUJE ZA PROVINILÉ

PSALI JSME: UPŘÍMNÁ OMLUVA: NEMOCNÝ BABIŠ OMLUVIL FILIPOVÉ. CO HO K TOMU PŘIMĚLO

Share