Češi nenávidí Tima Tolkkího a myslí si, že je to kvůli Karlu Gottovi : „Cítím jejich zlé pohledy“

Timo Tolkki zůstává slavným hudebníkem ve světě rockové hudby dodnes. Není proto divu, že stále má fanoušky po celém světě. Mnoho z nich je ochotní zachránit svého idola před hladem a chladem tím, že mu pošlou peníze na účet.

Jen v Česku však kytarista poznal, jak to je, když ho na ulici nenávidí stovky lidí. Navíc na sociálních sítích začali mu psát obrovské množství výhrůžek a urážek. Říká se mu lenoch a smolař a všichni moc chtějí, aby z Česka odjel někam jinam.

1

Timo Tolkki se v poslední době zaktivizoval na svých sociálních sítích. Začal každý den něco zveřejňovat.

Spousta fotek a spousta příspěvků, což se fanouškům určitě líbí. Mnoha jeho fanouškům z Finska, Ameriky, Japonska, Mexika a dalších zemí se to určitě líbí, pak to Češi rozhodně nemají rádi.

Češi se rozhodli volit jiný styl chování, urážejí ho nebo trollí. Finský muzikant se ale diví, co mu naši krajané přejí.

2

„Něco si o tom myslím, ale lidi teď blokuju a mohou mi tam psát pouze mí přátelé“ vysvětlil Timo Tolkki.

Bývalý kytarista kapely Stratovarius si myslí, že všechny ty urážky na jeho adresu s největší pravděpodobností souvisejí s Karlem Gottem.

„Já to ale nechápu a je to divné, protože já s Karlem nikdy neměl žádný problém. Byl na mě velmi milý už od samého začátku, nikdy jsme se nehádali“ říká Timo Tolkki.

3

Mnoho nepříjemných pohledů však vidí živě. Například když hudebník chodí po ulicích, chodí do baru nebo jezdí metrem.

„Když jdu na metro, lidé na mě zírají a někteří zírají opravdu zle, jako by říkali, ať jdu okamžitě pryč, cítím to z nich“ přiznává Timo Tolkki.

Ale to není 100 procent času, stále má příjemné setkání, například s některými přáteli nebo se svými fanoušky.

4

Timo Tolkki říká, že tady v Praze se dokonce setkal s těmi, se kterými se neviděl více než dvacet let.

Zbytek jeho okolí jsou převážně lidé z rockerského světa.

5

Share