Česká televize odvysílala poslední díl seriálu Smysl pro tumor: Co řekli diváci po zhlédnutí

V neděli večer odvysílala Česká televize poslední díl seriálu Smysl pro tumor. Většina diváků je nadšená, lidé chválí herce, scenáristy a celý štáb.

Diváci jsou rádi, že se zástupci České televize před časem rozhodli natočit seriál z lékařského prostředí.

Filip Březina / Zdroj: youtube.com

Na portálu ČSFD si Smysl pro tumor vydobyl 80 procent. Poslední díl fanoušky nezklamal, chválí tvůrce seriálu i herce.

Lidé vyjádřili své názory na Facebooku ČT.

„Plakala jsem, jak želva… velké díky tvůrcům, moc povedené,“ poděkovala Dana.

„Česká televize má víc skvělých seriálů, ale tenhle byl dokonalý! Těšila jsem se na každou neděli večer a žila s hlavními hrdiny,“ přiznala Tereza.

Jiří Bartoška / Zdroj: youtube.com

„Velice povedený seriál, ač bohužel se smutnou těžkou tématikou. Ale velice poučnou, myslím si že mnohým rozšířil obzor… klobouk dolů před herci,“ napsala Helena.

„Poslední díl, brečím a brečím. Tohle byl seriál, který otevřel snad oči všem, co řeší malichernosti a zbytečnosti, protože tato nemoc je zlá a porazit ji je i o štěstí,“ vyjádřila svůj názor Eva.

„Úžasný seriál, velice citlivě, edukativně a přitom emotivně natočený, nádherné herecké výkony, krásná dějová linka! Moc děkuji České televizi za její tvorbu,“ přidala se Petra.

„Nejlepší seriál za posledních pár let. Tady je vidět, co je v životě nejdůležitější,“ komentovala Lucie.

Filip Březina / Zdroj: youtube.com

„Zhlédla jsem teď poslední díl. Nemám slov… Když jsem viděla první díl. Tak jsem si říkala to bude asi blbost. Mladý medik, frajirek namyšlený, o čem to je, a pak na konci dílu čára přes rozpočet jak se říká. A začalo se to otáčet. A člověk si uvědomí o čem ten život je a začne se jinak chovat. A přemýšlet… Děkuji ČT že jste nám, kteří jsme zdraví, otevřeli oči a doufám že aspoň trochu pochopili ty co jsou nemocní a stále bojují,“ dodala Šárka.

PSALI JSME: VYDRA, OBERMAIEROVÁ A JANKŮ PROMLUVILI O CENÁCH ENERGIÍ: HVĚZDY ŘEKLY, ZDA SE SNAŽÍ ŠETŘIT ELEKTŘINOU A PLYNEM

PŘIPOMÍNÁME: IVANA GOTTOVÁ UŽ JE JINÁ: „MUSÍM ŘÍCT, ŽE JÍ TO VELMI SLUŠELO,“ PROZRADILA SLOVENSKÁ ZPĚVAČKA

Share