„Charlotte má všechny tyto ingredience“ : Producent řekl, že talent Gottové Charlotte nezhasne

Třetí dcera Karla Gotta se loni stala novou českou hvězdou na hudební scéně. Ať to bylo jen na okamžik, ale velmi jasné, a teď ji zná každý. Dá se říct, že cesta do showbyznysu je už dlážděná.

Jejich společná píseň s tatínkem Srdce nehasnou se stala velmi populární. A poté, co Karel Gott zemřel, bylo toto hudební dílo znovu třikrát více poslechnuto.

Mnoho lidí si oblíbilo dívčí hlas. S velkou pravděpodobností má šanci na vynikající kariéru v showbyznysu. Alespoň si to myslí jeden ze známých československých producentů.

Stano Šimorvysvětlil hlavní tajemství úspěchu populárních písní „Málokdo si uvědomuje, že za dlouhodobým úspěchem zpěvaček, zpěváků a umělců jako takových je hlavně vkládání vnitřních emocí do skladeb.

To znamená, že hlavní věc je být schopen se zbavit vnějších faktorů a investovat všechny upřímné emoce do své tvorby.

Samozřejmě, nikdo nezrušil schopnost používat hlas a jeho zabarvení. Prostě tyto faktory už jdou po emocionálním náboji.

Producent věří, že dívka má velký potenciál. Šimor je člověk, který pomohl k úspěšnému postupu kapely Lunetic, pomohl k návratu na velkou scénu Heleně Vodráčkové.

Podílel se také na vzniku jednoho z nejslavnějších alb Zlatého slavíka.

Ale to není všechno, co Stano dělal.

Producent říká, že pokud Charlotte udělá všechno správně, bude mít skvělou kariéru v showbyznysu.

„Charlotte Ella Gottová má všechny tyto ‚ingredience‘, a věřím, že si je bude podvědomě po celý život chránit“ přiznal Šimor.

Také vysvětlil, že hlas začínající zpěvačky je velmi vhodný pro několik žánrů popu. Doufá, že v hudbě ještě hodně zažije a najde to, co se jí bude líbit nejvíc.Aby tak začala svou skvělou kariéru.

Share