„Chcete rychle zjistit, co od příštího roku očekávat?“ : Vyberte některého z těchto krásných andílků

Kolem již v plném proudu začíná novoroční shonu. Ulice a výlohy jsou zdobené dekoracemi, novoroční písně pocházejí z reproduktorů a v duši vzniká slavnostní nálada.

Přicházejí myšlenky na dovolenou a myšlenky na budoucnost. Chci rychle zjistit, co od příštího roku očekávat.

.

Novoroční předpovědi

.

Chcete-li zjistit svou předpověď, vyberte některého z těchto krásných andílků. Který z vás hraje? Podívejte se opatrně a vyberte si nyní si svou krátkou předpověď .

Anděl s bubnem

Tento anděl hraje pálivou melodii plnou radosti a štěstí. Brzy po dovolené na vás čeká radostná událost.

Možná najdete dobré zprávy, které vše obrátí vzhůru nohama. V každém případě vás tato zpráva velmi potěší, i když to přinese spoustu problémů.

Příští rok bude pro vás svátkem. V něm najdete spoustu smíchu, zábavy a radosti. Se svou rodinou budete trávit spoustu času, což vám poskytne pohodu a pohodlí. Užijte si tento čas a trávte více času se svými blízkými.

Anděl s trumpetou

Melodie, kterou hraje tento anděl, je klidná, ale se závěsem. Na Vánoce vás čeká pěkný výlet. Není to nutně cesta do zahraničí, i když kdo takovou věc odmítne?

Možná budete moci navštívit příbuzné nebo přátele, kteří žijí daleko od vás. Cesta se bude konat ne bez dobrodružství, ale bude si na něco pamatovat.

V nadcházejícím roce bude jako vždy hodně spory, skutky a všechno ostatní. V této rutině se pokuste nezapomenout na své rodiče, děti a blízké. Nakonec nejdůležitější věcí je čas strávený společně.

Anděl s violoncellem

hraje melodii plnou naděje a světla. Tento rok bude povoleno vše, co vám nedovolí hluboce dýchat. Všechny problémy a potíže se vyřeší.

I ty zdánlivě beznadějné věci se nějak vyřeší a přestanou vás vzrušovat. Vaše srdce bude konečně naplněno klidem a vše padne na místo.

Příští rok byste se měli o sebe lépe postarat. Pravděpodobně, posledních pár let bylo celkem stresujících, potřebujete přestávku.

Udělejte si čas na odpočinek. A nejen dobrý spánek (i když to nebude zbytečný), ale dobrý odpočinek pro obnovení fyzických a psychologických zdrojů.

Angel dirigent

jeho melodie zní ze všech stran, on ji řídí. Takže budete muset vzít všechno pod kontrolu. Koneckonců, váš život závisí pouze na vás.

Pokud jste dříve šli s proudem, pak to nemůže pokračovat takhle. Po Novém roce přijde čas na rozhodné kroky. Musíte udělat nějaké důležité rozhodnutí a poté je oživit.

Příští rok budete doerem. Jakákoli práce bude v rukou hořet. Teď je čas si uvědomit všechny své nejdivočejší sny a dosáhnout svého cíle.

Všechny tyto předpovědi se splní blíže k Vánocům. Není zbytečné, že tento svátek je spojen se zázrakem pro všechny. Hlavní věc je věřit, že se vše splní.

Upřímná víra někdy působí nebývalé zázraky. A který anděl se ti nejvíce líbil?

Share