„Chci být známý jako zápasník, ne jako něčí partner“: Zdeněk Polívka prozradil, kdy ho zaujala Lucie Vondráčková

Média nedávno psala, že Lucie Vondráčková prý chodí s bojovníkem MMA Zdeňkem Polívkou. Sportovec považuje zpěvačku za velmi krásnou ženu. Promluvil také o tom, co je pro něj ve vztahu důležité. Píše o tom server Super.cz.

Zdeněk Polívka / Zdroj: youtube.com

Média v poslední době psala o sportovci jako o údajném partnerovi zpěvačky Lucie Vondráčkové. „Hlavně chci být známý jako zápasník, ne jako něčí partner nebo přítel,“ řekl pro Super.cz Zdeněk Polívka.

Mluvil také o vztazích, pro něj je důležité, aby mezi partnery přeskočila jiskra. Partneři jsou šťastní, když mezi nimi vzniká romantická chemie.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Lucie Vondráčková je dle jeho slov velmi krásnou ženou. Pamatuje si, že jako dítě sledoval pohádky O víle Arnoštce či Šmankote, babičko, čaruj! Dá se tedy říct, že ho zaujala už před lety.

Zdeněk Polívka vzpomíná, že hrála v komedii Kvaska a tehdy na něj silně zapůsobila. Kdysi poslouchal i její písně, i když teď poslouchá spíše tvrdou hudbu.

Zdeněk Polívka / Zdroj: youtube.com

Nedávno byl v Polsku, kde trénoval, připravuje se na zápas. Chtěl by, aby ho lidé znali jako sportovce a aby mu fandili na zápase ve Frankfurtu.

PSALI JSME: „DOBRÉ JE, ŽE JSI NA SVĚTĚ“: LUCIE BORHYOVÁ SE POCHLUBILA FOTKOU S MAMINKOU A UKÁZALA, PO KOM ZDĚDILA SVOU KRÁSU

PŘIPOMÍNÁME: „NEMÁM MOTIVACI, NEMÁM CHUŤ“: JAROMÍR JÁGR PŘEKVAPIL SVÉ FANOUŠKY. CO ŘEKL O SVÉ HOKEJOVÉ KARIÉŘE

Share