„Chlapci se teprve nedávno začali usmívat“ : 32letá žena porodila nejmenší dvojčata na světě

32letá britská žena Thalia Keats z Trowbridge (Wiltshire) porodila nejmenší dvojčata na světě. Společně bratři Joe a Ashley nevážili ani jeden kilogram.

Jak žena řekla Slunci , její čtvrtý měsíc těhotenství začal komplikacemi. Lékaři odmítli její porod a varovali před možnou smrtí dítěte při narození.

Thalia stále porodila dvojčata, která se narodila 23 týdnů těhotenství. Přirozeným způsobem se narodil chlapec Joe (429 gramů) a jeho 403 gramový bratr Ashley se narodil s pomocí císařského řezu.

Ihned po narození obou dětí byly umístěny na JIP, kde zůstaly několik měsíců: „129 dní, a když byly silnější, byly převezeny do nemocnice blíže k domovu,“ řekla britská žena.

„Ashley byla diagnostikována plicní hypertenze. Opravdu tomu nerozumím, ale oba se narodili s chronickou plicní chorobou. “

Těhotenství Dvojčata a porod Talia nazývá v životě „nesmírně emotivní fází“. Není to poprvé, co porodila, a Joe a Ashley měli matku mnoha dětí, které již měly čtyři děti.

V dubnu se narodila malá dvojčata. V srpnu tohoto roku byli již posláni domů a během této doby chlapci výrazně přibírali na váze. Joe se může pochlubit téměř 5 liber a jeho bratr dosáhl 3,6 kilogramové známky:

„Pravidelně kontrolujeme a postupujeme krok za krokem. Chlapci se teprve nedávno začali usmívat a smát se <...>

Zatímco pro ně je obtížné bez kyslíkových masek, ale s každým novým dnem se život zlepšuje. Stojí za všechno utrpení, kterým jsme museli projít, “dodala Thalia.

Share