Chlapec dokáže najít volný čas na dlouhé procházky s 20 psy najednou a pořizuje neuvěřitelné fotografie

Pro zdraví každého psa je čerstvý vzduch velmi důležitý.

.

Skutečností však je, že nejsme vždy schopni najít volný čas na dlouhé procházky.

.

V některých zemích jsou služby pro pěší procházky populární a my jsme našli nejlepší společnost.

.

Toto je Saratoga Dog Walkers, které patří Tim Timovi. Nachází se v malém městečku Saratoga Springs.

.

Tim není jen vlastníkem, ale také hlavním zaměstnancem společnosti. Dokáže projít až dvacet psů najednou! Nahrává fotografie ze svých procházek na Instagramu.

.

Na první pohled by se mohlo zdát, že i pět psů je příliš obtížných zvládnout: mohou bojovat nebo například sdílet hračku.

.

Ale Tim se daří skvěle a zdá se, že jeho zákazníci jsou spokojeni, protože na fotografiích je stále více domácích mazlíčků.

.

Zdá se, že člověk má skutečný talent: konec konců se mu nejenže podaří projít celé hejno, ale také je klidně vyfotografovat a sedět a hle, hle!

.

Stačí si vzpomenout alespoň na rodinné fotografie s více než dvěma lidmi: z jakého rámce jsou úspěšní?

A toto číslo exponenciálně roste, pokud se náhle zvýší počet modelů na fotografii. U zvířat je to ještě obtížnější, protože je nepravděpodobné s nimi jednat.

.

Obecně platí, že všichni jsou šťastní: majitelé, kteří během práce pravidelně sledují své domácí mazlíčky na Instagramu, stejně jako samotné psy, kteří si nyní doma nenechají ujít.

Kromě toho je procházka v balení prospěšná pro zvířata: pro psy je socializace neméně důležitá než pro člověka a pocit smečky a týmu může být v moderních domech a bytech těžko cítit.

.

Jen si představte, jaké to je vidět na ulici takovou legraci nadýchaných a hravých tvorů.

Obyvatelé Saratoga Springs jsou však na tento obrázek pravděpodobně zvyklí, protože ve městě žije asi 26 000 lidí a pravděpodobně znají Tima osobně spolu se všemi jeho odděleními.

Share