“Chtěl jsem být bohem”: Muž obvinil vládu za odmítnutí vydání mu poznávací značky na autě

Ti, kdo navštěvovali USA, přesně viděli zvláštní poznávací značky na autě, požadavky ke kterým, nejsou tvrdé jako v Evropě a Asii.

Každý automobilista muže samostatné vymyslet pro sebe SPZ se slovy, nebo s nějakou větou, určitě musí za to zaplatit.

.

Minulý poštovní pracovník jménem Benny Hart vyřešil, že jeho auto musí mít poznávací značku s nápisem “IM GOD”.

Přesně takovou značku měli auto Benny během 12 let, kdy bydlet ve státu Ohajo, ale kdy přestěhoval do státu Kentucky, vyřešil to číslo uchovat.

.

Muž si nemohl ani představit, že transportní úřad Kentucky odmítne jeho malé přaní.

Benny řekli, že nápis na poznávací značce je “nevhodný”, a kvůli tomu nevyrobili ho.

.

Jak zjistil muž, ten nápis označili jako “vulgární a nevhodný”, a v souladu s úřadem, užívat tou značku na autě není možné.

Benny byl velmi překvapený a se obrátil na úřad, aby mu vysvětlili ten problém.

Pracovnici úřadu vysvětlili mužů, že poznávací značka s nápisem “IM GOD” není nevhodná, a prostě ukazuje “hloupí vkus”. Mysli, že se řidiči budou vyrušovat na zvláštní SPZ, co kůže přivést ke konfrontaci.

.

Hart se nechtěl vzdát, a zažaloval úřad. Advokáti zvládli dokázat, že úřad státu Kentucky vydával podobně poznávací značky, ve kterých bylo slovo Bůh: THX GOD, MY GOD, IM4 GOD, PRZ GOD, a LUV GOD.

Soud projednal řešení a uviděl v úřadu nedostatek nestrannosti, a požádal, aby transportní úřad zaplatil 80 letnímu Benny 150 tisíc dolarů.

.

Velkou části peněz muž utratil na advokátů, ale Benny si o tom nemyslí, protože muže pověsit na auto svou oblíbenou poznávací značku.

Share