“Chtěl jsem jim dát úžasnou budoucnost”: Osamělý tatínek adoptoval 5 neobyčejných děti

Je takové pravidlo, aby adoptovali dítě, rodina musí být plnou. Někdy povolují adoptovat dítě osamělým ženám, které zvládli dokázat, že mají všechno v pořádku s financí a mohou zabezpečit svému dítěti hodný život.

.

Často jste slyšeli, aby děti adoptovali osamělé otci? A o tom, že adoptovali 5 neobyčejných děti?

Takový tatínek existuje, jmenuji se Ben Karpenter a má 35 let, a bydlí v Británii.

.

Řešení o tom, že určitě adoptuje děti se zvláštnostmi, Ben přijal ještě kdy měl 21 rok. Tehdy pracoval ve zvláštní škole s takovými dětmi, a pochopil jednou důležitou věc, že takové děti určitě potřebuji rodinu a péči.

Kamarádi a příbuzné Bena byli překvapeni od jeho dospělého řešení v 21 rok, ale nevěřili, že se určitě rozhodne to udělat.

.

Ve dnešní době Ben má 5 adoptovaných děti. Nejmladší má rok, a nejstarší 11 let. Každý z nich má různé diagnózy, autismus, Downův syndrom, Robenův syndrom, Cornelia syndrom a jiné.

.

“Někdy jsem si dozvěděl, že hluchou dívku odmítli rodiči. Rozhodl jsem se, že je to moji šanci. Jsem byl osamělý, a jsem se velmi bal, že mi odmítnou adoptovaní”.- řekl Ben.

.

Starší syn Bena má autismus, a nejmladší je nemocný Cornelii syndromem, pro kterém dítě zaostává ve vývoji mozku a těla.

Ben miluje všech svých děti, a říká o tom, že jsou úžasné kamarádi.

.

“Všichni moji děti jsou unikátní, a každý z nich hodně pro mě znamená. Musí bydlet v normální rodině, a každý den cítit lásku rodičů”,- říká Ben.

Někdy, Bena se ptají, chce-li mít vlastní dítě? Na co odpovídá, že všichni jeho děti jsou vlastní, ale biologickým otcem muž nebyl.

.

Kamarádi doporučuji mu najít přítelkyni, aby udělal plnou rodinu, ale muž nespěchá. Mysli si, že najít ženu, která ho přijme s 5 dětmi, bude velmi těžko.

.

Ben si cítí velmi šťastným. Je jistý, že pomáhá tím dětem, a děti pomáhají mu. Dávají mu naději, že Ben muže udělat nás svět dobrým.

Share