“Chtěla jsem trochu zkrátit vlasy,” říkala žena, ale vyšla z salonu jiným člověkem

Účes muže nejenom zdobit ženu, ale i muže ji pokazit. Není každá dáma během celého svého života muže najít vlastní styl.

Příliš často se zůstávají s jedním účesem. Chodí s nim každý den a nemohou pochopit, že takový účes jim nesluší. Ten účes jim přidává několik let, děla ji nehezkou, ale si žena nevšímá to.

Američanka jménem Merry žila dlouhý čas bez návštěv stylistů. Měla dlouhé nerovnoměrné nabarvené kaštanové vlasy do ramen. Jak můžeme uvidět, ten účes nesluší k ženě.

.

Někdy se rozhodla jít k stylistu. Měla důvod, její dvacet šesté výročí svatby. Merry vyřešila překvapit svého manžela novým vzhledem. Chtěla zkrátit vlasy o 5 centimetrů.

Ale žena si dokonce nemohla představit, nakolik se změní její zevnějšek. V ten den, v tom kosmetickém salonu, kam se zaregistrovala Merry, pracoval známy stylista Cristofer Hopkins, který umí přetvářet nejošklivější káčátko v úžasnou labuť.

.

Merry přišla ke Cristoferu a řekla, že chce malých změn. Ale muž nespokojeně máchnul hlavou. Hopkins řekl, že Merry potřebuje kardinálních změn.

Žena se bála měnit svůj účes, ale se stylista požádal spolehnout na něho. Pracně, ale Merry se konečně odhodlala.

.

Cristofer požádal, aby zakryli zrcadlo, aby jeho klientka neviděla své přetvoření během práci. Chtěl, aby se to stalo překvapením.

Za několik hodin, žena uviděla své zrcadlení. Byla moc silně překvapena, a ani nevěděla, že muže vypadat tak stylově a úžasně.

.

Manžel potom řekl, že má rad změny své manželky. Byl to úžasný dárek na výročí svatby.

Merry si jistá, že se měnit můžeme v každém věku.

PSALI JSME: NESKUTEČNÁ PROMĚNA DÍKY DOKONALÉMU LÍČENÍ: VNUČKA UDĚLALA ZE SVÉ 80LETÉ VRÁSČITÉ BABIČKY OPRAVDOVOU KRASAVICI

PŘIPOMÍNÁME: DCERY NEPOZNALY SVOU MATKU POTÉ, CO S NÍ STYLISTA UDĚLAL: ŽENA SE STALA VELMI ATRAKTIVNÍ

Share