„Chtěli jsme něco opravdu čistého a svěžího“ : Tento kreativní pár udělal tento dům doslova ze vzduchu

V takovém mobilním domě můžete cestovat roky a přitom se cítit úplně pohodlně.

Usnout pod hvězdami a probudit se někde v odlehlém lese u jezera – zní skvěle, že? Ale co když vám řeknu, že je to možné, a jediné, co je potřeba, je obytný automobil.

Motorový dům může být skvělou alternativou letního domu nebo se může stát dočasným přístavem. A pokud přistoupíte k jeho konstrukci důkladně, můžete si vytvořit skutečnou pohádku.

Mladý pár, naplněný duchem dobrodružství, se rozhodl uskutečnit celý svůj sen. Postavit dům? Snadné! A když se podíváme dopředu, to, co se s nimi stalo, může bezpečně požadovat titul nejroztomilejšího obydlí na světě.

Majitelé domu připouštějí, že původně jejich plány zahrnovaly používání mobilního domu jako prostředku výdělku. Chtěli si ji pronajmout všem, kteří chtěli cestovat pohodlně.

Nemohli se však zdržet na vlastní kůži poznat.V létě je jejich dům stejně jako horké koláče, zbytek času pár cestuje po celém světě v tomto obydlí samostatně.

Majitelé tohoto domu sdíleli, že za pár sezon byli schopni zcela zachytit peníze investované do nákupu. A to je až 25 tisíc dolarů, takže můžeme říci, že dům dostali zdarma.

Zvláštní pozornost byla věnována vývoji designu jejich mobilních domů. Díky tomu dokázali umístit vše, co potřebovali pro pohodlný život, a to i ve městě, dokonce i mimo něj.

Správné rozdělení zón se stalo velkou bolestí hlavy. Naštěstí je Sarahin otec technik a naštěstí souhlasil s tím, že pomůže páru. Za 3 měsíce tak doslova udělali všechno z pohodlného a promyšleného prostoru do nejmenších detailů.

„Chtěli jsme něco opravdu čistého a svěžího, téměř pláže.Jsme rádi, že jsme jako detaily upřednostnili světlý interiér s jasnými akcenty,“ říká šťastný majitel domu.

Díky světlým barvám povrchu se toto hnízdo zdá být velmi prostorné. Okamžitě neřeknete, že je jeho oblast zanedbatelná.

Skutečným vrcholem tohoto mistrovského díla je jeho skleněná střecha. Jen si představte, jak krásné je usnout někde v horách a sledovat skutečnou hvězdnou oblohu …

Malý mobilní dům má elektřinu, existuje možnost využití vody a je zde také splachovací toaleta s nožním čerpadlem. Jedním slovem – sen!

Venku se tento dům jeví jako hračka a nehodí se do vaší hlavy, takže uvnitř může být tak útulný a funkční. No, daleko od všech majitelů typických bytových domů se cítí stejně dobře ve svém domě.

Je-li cesta je přesně tím, co vás dělá šťastným, měl by být tento příběh skutečnou inspirací a částí motivace. Ano, nebude to snadné, protože konstrukce a opravy nebyly nikdy jednoduchým úkolem, ale výsledek stojí za to!

Share