Chudé dítě dalo psovi svůj svetr. Dobrý skutek změnil jeho život navždy

Toto chudé dítě putovalo po ulici se svým jediným přítelem – psem Jackie. Malý majitel sdílel se svým psem všechno-jídlo, oblečení a spali vždy spolu. V studených dnech si na psa oblékl svetr, aby nezmrzl, a právě tato péče o zvíře změnila život obou.

Jednoho dne pes ve svetru upoutal pozornost nezávislého filmaře a fotografa Mohammada Imrana Belala, který fotografoval pouliční život v Karáčí. Muž začal fotografovat elegantního psa, a tak se setkal s jeho majitelem – malým Karmou.

Pes ve svetru/Zdroj: mail.ru

Mohammad byl překvapen, jak silně byl pes připoután ke svému majitelovi. Přátelé hráli bezstarostně na ulici a vypadali, jako by byli naprosto šťastní, i když jejich život není vůbec jednoduchý.

Snímek chlapce a jeho psa byl zveřejněn na sociálních sítích a jejich životní příběh ovlivnil srdce mnoha lidí. Mohammadův přítel Kanaďan pákistánského původu Sahib Jamal Nasser se rozhodl pomoct dítěti a začal získávat finanční prostředky na jeho podporu.

Karma a pes ve svetru/Zdroj: mail.ru

Díky lidem se mu podařilo získat až 10 tisíc kanadských dolarů(cca. 197 tisíc Kč), které Sahib poslal chlapcovi. Nyní se díky Suhaibově pomoci život Karmy změnil. Nakonec šel do školy, měl krásné oblečení a boty, stejně jako hračky a knihy.

Má také rodinu, které začal pomáhat, a zároveň už nemusí pracovat na ulicích, a má opravdu šťastný život.

Pes ve svetru/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: DALŠÍ VELKÁ SMŮLA IVETY VÍTOVÉ: CO SE JEŠTĚ MODERÁTORCE STALO

PŘIPOMÍNÁME: MERYEM UZERLI Z VELKOLEPÉHO STOLETÍ SE OBJEVILA VE SPOLEČNOSTI KRASAVCE: KDO JE TAJEMNÝM MUŽEM

Share