„Čím více, tím lépe“ : Tyto rodiny překvapí Vás svou ohromnou velikostí

Střední početděti v rodinách se liší v různých světových státech.

Například, v ruských rodinách na 1 páru připadá 1,61 dítě, ve Francii-2,07, v indické rodině- 2,45, v Nigérii- 5,13. Avšak se stávají výjimky, když někdo z občan přesahuje plán na par tisíc procentu.

Děti jsou hlavní bohatství v celém životě! Souhlasíte? V tom případě můžeme dnešních našich hrdinů nazývat velmi bohatými lidmi.

S jistotou znáte lidi, které neměli strach před morálními a materiálními nákladami, realizovali svoji sny a vychovávají tři, pět a dokonce sedm následníků. Chceme vás seznámit s rodinami, které vícekrát větší.

1.Rodina Chan z Indie

Držitel rekordu v našem seznamu je Sion Chan, jeho původ prodlouží 94 dítěte. Takové velké množství děti rodili 39 manželek. Dům otce vypadá jako hotel. V němž více než 100 pokojů.

Denně rodina Chan muže sníst kolem 40 kg rýži a 27 kg brambor. Sion organizoval farmu, aby mohl uživit následníky, na které pěstuje skot, obilniny, ovoce a zeleninu.

Množství pracovníků je dostatečné, synové a vnoučata Chana pomáhají tatínka uživit cely klan.

2.Rodina Beits z USA

.

Na rozdíl od dětí Chana, následníky Beits mají nejenom jednoho otce, a dokonce i jednu matku.Rodina, která bydlí ve státu Tennessee, má 19 dětí. Gil a Kelly Joah se oženili před 32 lety.

Mladé lidé, které měli 22 a 21 roky na začátku nechtěli mít velkou rodinu, ale po narození prvního zjistili, ze chtějí víc. Poslední dítě u páry, která neměla žádných blíženců se narodilo v roce 2012.

Rodina má také 10 vnoučat a během 9 měsíců se narodí ještě 4. Vydělávat peníze na bohatý život rodina pomáhá vlastní televizní show.

3.Rodina Nameni z Ukrajiny

.

Januš a Leonora bydlí ve vesnici Ostrice, která se nachází v Chernovitskij oblasti. Rodina má 21 biologické dítě- 11 kluků a 10 dívek.

Věřící lidé Nameni, které doma mluví jenom rumunský, nazývají svých dětí jenom jmény s bibli, například Jonatán, Barnaba.

Starší děti Januša a Leonory bydlí zvlášť a už narodily vnoučat. Pro ostatní následníky v domě Nameni je 7 pokojů. Januš a Leonora jsou z velkých rodin, Januš má 16 sourozenců, jeho manželka má 14.

4.Rodina Shishkiny z Ruska

.

Největší rodina v Rusku bydlí v Voroněžu a má 20 rodných děti. Alexander a Elena, které po svatbě kvůli zdrávi nevěřili v to, ze budou moci mít dítěte, ve dnešní době mají 9 synů a 11 dcer.

První dítě páry má 41 rok a má 5 děti. S rodičemi ve dnešní době bydlí jenom dle mladší dcery. Minuly rok Shishkiny překonaly rekord v jejich rodině se narodil 51 vnuk.

5.Rodina Redford z Britská

.

Noel a Sue byli známými od dětství, kdy byli teenageři se stali parou a nechtěli dlouho čekat. První dítě se narodilo, kdy mladý tatínek měl 18 let, a maminka jenom 14.

Zamilované, které vzrostli v adoptovaných rodinách nezvládli odevzdat dítě v dětský domov. Minuly rok se v rodině Redford narodil 21 dítě a ve dnešní době Sue je znovu těhotná.

Velká rodina, která bydlí v domě, kde minule byl domov seniorů, má několik variant vydělávají peněz- úspěšní pekárna a vlastní televizní show.

6.Rodina Bonnel z Austrálie

.

Rodina Jenny a Ray Bonnel je největší na “zeleném kontinentu”. Mají 16 děti, ve věku od 5 do 29 let. Starší následníky darovali rodičům vnoučat.

Bonnel bydlí v domě, kde jsou jenom 4 pokoje, jedna koupelna a jeden záchod. Před 2 lety v Jenny našli rakovinu. Žena našla v sobě síly překonat nemoc, protože zná, pro koho žije.

7.Rodina Jan z Skotska

.

V největší rodině ve Skotsku je 13 děti. Nejmladší dítě Emmy a Roya má 4 roky, nejstarší-27 let.

Po svatbě para v narození děti věří jenom přírodě. Roy pracuje doktorem, a Emma se zabývá hospodářstvím a vychovává děti.

Share