„Cítím, že žiji život, který jsem musel žít“ : Podívejte se, jak vypadá muž, který po dobu 30 dnů jedl krmivo pro psy

Co jsou výrobci připraveni prokázat, že jejich výrobkům lze důvěřovat? Mitch Felderhoff z Texasu řídí společnost Muenster Milling, společnost vyrábějící vysoce kvalitní krmivo pro psy, dárky pro koně a kuřata.

A jeho experiment přesahuje hranice rozumu: muž 30 dnů jedl výhradně krmivo pro psy vyrobené jeho společností.

Výrobce krmiva pro psy se rozhodl jíst pouze 30 dní.

.

Mitch píše na firemním blogu, že myšlenka, jak toho dosáhnout, žije v jeho hlavě několik let, a to nejen jako marketingová kampaň.

Muž chtěl, aby lidé věděli, že výrobce je tak nadšený z jeho podnikání, a věří v kvalitu produktu natolik, že je připraven ho sám jíst, aby si ho mohl sám prožít.

Mitch učinil konečné rozhodnutí na cestách s manželkou.

.

Když se Mitch a jeho manželka společně vydali na oslavu 10. výročí svého života, uvědomil si, že nastal čas udělat něco šíleného, ​​které překračuje jeho pohodlí.

Podíval se na svou ženu a řekl: „Až se vrátíme, budu jíst jídlo pro psy jen 30 dní.“ A ona ho podporovala.

Mitch a jeho manželka v roce 2017.

.

Mitch byl podporován mnoha: dětmi, rodiči, kolegy, předplatiteli v sociálních sítích, přáteli, lékařem, odborníkem na výživu a dokonce pastorem. První dny nebyly pro muže snadné.

Chuť jídla pro psy není pro člověka tou nejlepší chutí. Našel způsoby, jak být kreativní: namočit do vody, dušené maso, gril.

Experiment začal.

.

Mitch a jeho nové jídlo.

.

Jednou se musel během dne zdržet jakéhokoli jídla.

Předtím k němu novináři přišli, přejídal se a začal se cítit špatně. Nepochyboval však o produktu. Jen jsem byl přesvědčen, že přejídání je špatné.

Tým podporuje Mitcha.

.

Po 20 dnech své výzvy Mitch řekl, že ztratil 9 kg a cítil se fantasticky. Po celou tu dobu nepil alkohol a odmítal kávu. Muž ujišťuje, že o svých produktech si nikdy nebyl tak jistý.

„Cítím, že žiji život, který jsem musel žít, i když to znamená, že jím psí stravu,“ píše muž.

Mitch a jeho syn.

.

Mitch dokumentoval svůj experiment na Youtube a na Instagramu. Podle Houstonovy kroniky za 30 dní muž ztratil o něco více než 13,5 kg, tato akce také pomohla najít domov pro 30 psů z místního útulku.

Všimněte si, že řada médií psala o Mitchovi a jeho produktech, že ve skutečnosti bezplatná reklama a kromě toho by kupující nedůvěřoval osobě, která snědla toto jídlo sama?

Výzvou tedy byl úspěch. Dobrý nápad!

Share