Co Aneta Vignerová vzkazuje Denise Nesvačilové: „Jsou trapné“

V páteční den se na dálnici D1 uskutečnila obrovská nehoda. Mlha způsobila havárii čtyřiceti aut, zácpu a blokování cesty na delší dobu. Tam byla i pětatřicetiletá Aneta Vignerová, aby nemusela dlouho čekat v koloně, začala vysílat livestream na Instagramu.

Aneta Vignerová/Zdroj: Instagram

Fanoušci se ptali, ja poněkud to byly ostrejší otázky. Jednou z nich byla její bývalý partner a scenárista, a samozřejmě jeho opakovaná nevěra s jedenatřicetiletou Denisou Nesvačilovou.

Aneta Vignerová/Zdroj: Instagram

Je známo, že jednou mu Vignerová chtěla dát druhou šanci. Ale Petr ji pokaždé podváděl s Denisou. Aneta ho musela definitivně odstřihnout, i když mají ze vztahu syna Jiříka.

Aneta Vignerová/Zdroj: Instagram

Příznivcům povídala, jak jí milenka okupovala společný barák, který kdysi tvořili spolu s Petrem Kolečkem. Chovaní Nesvačilové považuje za trapné chytroprdy.

Petr Kolečko/Zdroj: Instagram

Denisa Nesvačilová/Zdroj: Instagram

Začátkem měsíce Aneta doufala, že se s Petrem srovná a budou trávit spolu vánoční svátky jako rodinka. Ale ten a Denisa se při křtu dětské knihy dali dohromady zase.

Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová/Zdroj: extra.cz

PSALI JSME: DALŠÍ ROZCHOD V ČESKÉM ŠOUBYZNYSU: PETR KOLEČKO UŽ NETVOŘÍ PÁR S ANETOU VIGNEROVOU, TEĎ RANDÍ S HVĚZDOU SLUNEČNÉ

PŘIPOMÍNÁME: DENISA NESVAČILOVÁ POPRVÉ PROMLUVILA O VZTAHU S PETREM KOLEČKEM: „JSEM PŘEKVAPENÁ, KOLIK POZORNOSTI NAŠE LÁSKA VZBUZUJE“

Share