„Co bude, to bude“: objevily se spekulace, že do rodiny Veroniky Žilkové míří další česká celebrita

Život herečky Veroniky Žilkové rozhodně není nudný. Zažila příjemné chvíle i velmi nepříjemné situace. V posledních dnech média píší o jejím synovi Vincentovi, který se na akci setkal se známou mladou herečkou a políbil ji.

V sobotu večer proběhlo slavnostní předávání cen Český slavík. Po akci se herec Vincent Navrátil a herečka Anna Kadeřávková políbili. Píše o tom server TN.cz s odkazem na Expres.cz.

Vincent Navrátil / Zdroj: youtube.com

Poté se objevily spekulace, že do rodiny Veroniky Žilkové míří další česká celebrita. Vincent se proto rozhodl vše vysvětlit. Na svých sociálních sítích oznámil, že se s Anetou Kňávovou před dvěma měsíci rozešel.

Veronika Žilková pro TN.cz uvedla, že šlo o skrytou kameru pro nějakou show, kterou natáčí její syn. Možná mluvila o něčem jiném nebo se spletla, asi si myslela, že je to vtip.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Vincent Navrátil pak pro TN.cz řekl, že neví, jak se to bude vyvíjet. Zdůraznil, že oba jsou nyní single. „Žádná velká láska zatím neprobíhá… co bude, to bude,“ dodal Navrátil.

Anna Kadeřávková je také již několik měsíců sama, jejím partnerem byl slovenský youtuber Daniel Sebastian Štrauch, známý také pod přezdívkou GoGo. Zhruba před 2,5 měsíci oba oznámili, že se rozešli.

Anna Kadeřávková / Zdroj: youtube.com

V rodině Veroniky Žilkové došlo v poslední době k mnoha změnám. Její manžel Martin Stropnický se s ní rozhodl rozvést, manželé byli u soudu už dvakrát.

Její dcera Agáta Hanychová začala chodit s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem a už se těší na společného potomka.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Její nejmladší dcera Kordula Stropnická se už objevila na jedné akci se sympatickým Damiánem. Žilková si také našla lásku, a to hudebníka Josefa Holomáče.

PSALI JSME: STRACH O SLAVNOU HEREČKU: TEREZA BRODSKÁ KVŮLI OPERACI NEMŮŽE VSTÁVAT Z POSTELE. CO SE JÍ STALO

PŘIPOMÍNÁME: HVĚZDA SERIÁLU PŘÁTELÉ V SLZÁCH: NA VĚČNOST SE ODEBRAL JEJÍ MILOVANÝ TATÍNEK JOHN

Share