„Co máme v nastalé situaci dělat“: Herec a divadelní principál Jan Hrušínský znovu promluvil

V posledních týdnech se událo mnoho událostí.Řada lidí má nyní nejednoznačný názor na herce Jana Hrušínského. Vše kvůli ostré reakci ředitele Divadla Na Jezerce, kterou napsal na svůj Facebook.

Někdo si dokonce začal myslet, že se zbláznil. Ale jak to sám vysvětlil?

Zprvu se Janu Hrušínskému nelíbil zákaz veřejných akcí, protože by to mohlo zničit jeho Divadlo Na Jezerce.

.

Herec byl tehdy velmi emotivní a nazval koronavirus něčím podobným běžné chřipce.O něco později se za své psaní omluvil.

Před pár dny Jan Hrušínský oznámil, že nyní se Divadlo Na Jezerce stalo manufakturou.

Herec poděkoval všem, kteří psali dopisy, podporovali herce a pracovníky divadla a všem, kteří se snažili pomoci alespoň radou.

.

„A těm, kteří se – snad v rozčílení – zapomenou podepsat a doporučují, abychom byli alespoň jednou v životě k něčemu užiteční, vzkazujeme – i my šijeme“ povědělJan Hrušínský.

Navíc šijí naprosto všichni, běžní pracovníci divadla, herci a dokonce i režiséři. Ředitel divadla dodal, že mají hodně práce, takže většina pracovníků tam prakticky žije.

.

Je dobře, že zaměstnanci divadla mohou alespoň něco dělat, protože za tu dobu se nekonalo mnoho plánovaných představení, nejsou peníze, které by jim zaplatily.

„33 představení jsme zatím museli zrušit a má-li starosta Pavel Novotný pocit, že nám jeblo, tak ano, přátelé, není daleko od pravdy. Srdečně zdravíme i do Řeporyjí. Stýská se nám po vás“ řekl Jan Hrušínský.

.

Share