Další parodie Zuzany Bubílkové: Nyní se pustila do Karlose Vémoly a zparodovala jeho svatbu

Zuzana Bubílková se nezastavuje a stále pokračuje se svým parodováním slavných lidí. Minule to schytala Dáda Patrasová či Radka Třeštíková a nyní byla řada na Jiřím Krampolovi, Lele Ceterové a Karlosu Vémolovi. Píše o tom web onlyu.cz.

O moderátorce se v poslední době hodně v médiích píše a to hlavně díky parodiím na celebrity. Jako první zparodovala Dádu Patrsová, která měla autonehodu u svého domu a odmítla dechovou zkoušku.

Zuzana Bubílková / Zdroj: youtube.com

O problémech, které zpěvačka s alkoholem má veřejnost dobře ví a ani rodina to nepopírá. Bubílková ale šla dál a zveřejnila fotku s pivem, ke které napsala, že má po běhu žízeň jako Dáda.

Patrasovou podobná pozornost moc nepotěšila, ale moderátorku to nezastavilo a následně to schytala Radka Třeštíková a její outfit na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Dalším tématem pro Bubílkovou se stala svatba Karlose Vémoly a Lely Ceterové. A už nyní je jasné, že se hlavním aktérům této parodie se to líbit nebude.

Názory veřejnosti na tento sňatek jsou všelijaké, ale asi nikdo nečekal, že Jiří Krampol bude pár oddávat.

„Slibujeme před Bohem a Krampolem, že si nebudeme věrni,“ napsala Bubílková, která měla na myslí minulost páru. Kromě toho upozornila, že svatba není platná, protože Krampol nemá právo někoho oddávat.

Vémola ale prohlásil, že svatba byla platná a Jiří Krampol měl na akreditaci. Je mu za to velmi vděčný.

Psali jsme:Denisa Nesvačilová prozradila, jak probíhalo natáčení seriálu Pálava: „My ostatní jsme byli už ti účastníci tábora“

PSALI JSME: JAROMÍR SOUKUP JE VE SKVĚLE KONDICI: ZA CO FANOUŠCI CHVÁLILI MEDIÁLNÍHO MAGNÁTA

PŘIPOMÍNÁME: “LÉTO JE V PLNÉM PROUDU”: ALICE BENDOVÁ SI UŽÍVÁ DOVOLENOU V ČESKU. UKÁZALA VÝSLEDEK PRAVIDELNÉHO BĚHÁNÍ

Share