Davidu Pastrňákovi fandila jeho přítelkyně: Kdo je Rebecca a jak se seznámili

David Pastrňák je dnes světoznámým hokejistou. Věnuje se ale nejen kariéře, loni jeho partnerka Rebecca Rohlsson přivedla na svět dceru, a tak si nyní užívá otcovství. Svou lásku potkal před šesti lety.

Rebecca se podle serveru Ženy.iPrima.cz narodila ve Švédsku, konkrétně ve Stockholmu.

Po studiích pracovala jako prodavačka v obchodě se spodním prádlem, byla hosteskou v jednom z nočních klubů a jejím posledním pracovištěm ve Švédsku byla restaurace Mister French.

David v té době už hrál v Americe, ale rád odpočíval ve Švédsku a tuto skandinávskou zemi pravidelně navštěvoval.

V květnu 2018 tam vyrazil na dovolenou, ve švédské metropoli chtěl oslavit své 22. narozeniny. Přišel do restaurace, kde Rebecca pracovala a bylo to osudové setkání.

Začali spolu chodit a o pár měsíců později Rohlsson přiletěla do Bostonu, kde společně oslavili Halloween. Hokejista také pravidelně létal do Švédska.

Později začali partneři žít spolu, jeho přítelkyně se za ním přestěhovala do USA.

Rebecca otěhotněla a začátkem roku 2021 se pár pochlubil radostnou zprávou na sociálních sítích. V létě téhož roku přivedla na svět syna, který se jmenoval Viggo Rohl Pastrňák.

Kluk bohužel zemřel šest dní po narození. Hokejista s přítelkyní přežili tragédii. Život však jde dál a pár to musel překonat.

Chtěli založit rodinu a loni v červnu se jim narodila dcera Freya Ivy Pastrňák. Pár měsíců před jejím narozením požádal Pastrňák o ruku svou přítelkyni.

Rebecca fandila svému muži během posledních zápasů Mistrovství světa v hokeji, přišla ho podpořit i s malou dcerou.

PSALI JSME: PŘÍBĚHY ZE ŽIVOTA: „MATCE MÉHO MANŽELA JE TEPRVE 40 LET A VŮBEC NÁM NEPOMÁHÁ“

PŘIPOMÍNÁME: PES NĚKOLIK DNÍ NEOBVYKLE ŠTĚKAL NA GAUČ A NECHTĚL NA NĚJ PUSTIT MAJITELE: TAK MU ZACHRÁNIL ŽIVOT

Share