Dcera Petra Muka překvapila fanoušky svého tatínka, zazpívala na jeho počest: Je velmi podobná svému otci

Zesnulý zpěvák a hudebník Petr Muk by na svou dceru mohl být hrdý. Šestnáctiletá Noemi vyrostla do krásy a věnuje se zpěvu, je talentovaná a možná se stane populární zpěvačkou. Dnes dělá to, co má ráda.

Petr Muk / Zdroj: youtube.com

V polovině srpna se konal festival Kouřimská skála, který byl věnován vzpomínce na zpěváka a hudebníka Petra Muka.

Stejně jako v minulých letech tam byla jeho dcera Noemi, dorazila tam i vdova po zpěvákovi Eva Muková. Maminka s dcerou přijely ze Slovenska, kde už řadu let žijí.

Noemi Muková na letošním festivalu zpívala. Kromě zpěvu se věnuje také tanci a herectví. Pravděpodobně půjde ve stopách svého otce, teď dělá to, co má ráda. Dnes by mohla tatínkovi říct, že si plní svůj sen.

„Spousta lidí mi říká, že jsme si s tatínkem velice podobní,“ řekla Noemi pro show ShowTime.

Pamětní deska Petra Muka / Noemi Muková / Zdroj: Umělecká agentura RichART, Super.cz

Petr Muk zemřel 24. května 2010 v Praze, ale lidé na něj stále vzpomínají. Letos byla v Kouřimi odhalena pamětní deska Petra Muka. Na slavnostní odhalení dorazili zpěvák Petr Kolář a Noemi Muková.

PSALI JSME: „CHTĚLI JSME JEN ŽÍT“: VÉVODKYNĚ ZE SUSSEXU ZAPÓZOVALA NA OBÁLCE ČASOPISU A ODHALILA SKUTEČNÝ DŮVOD ODCHODU Z KRÁLOVSKÉ RODINY

PŘIPOMÍNÁME: SOUKROMÉ POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ SE ZAGOROVOU SE USKUTEČNÍ UŽ DNES: KDY FANOUŠCI DOSTANOU MOŽNOST DÁT ZPĚVAČCE SBOHEM

Share