Dcera Simony Postlerové se rozloučila s maminkou: „Jste tam nahoře s tátou zase spolu“

Simona Postlerová opustila tento svět v neděli 5. května. Poslední rozloučení s herečkou proběhlo v úterý 14. května. Její dcera Jana Magdaléna Hrášková poslala mamince vzkaz do nebe. Píše o tom web Blesk.cz.

Je to už více než týden, ale její dcera tomu stále nedokáže uvěřit a pořád ji vidí.

Simona Postlerová / Zdroj: youtube.com

Vzpomněla si na spoustu momentů, které prožila s maminkou. Pamatuje si, jak v dětství její otec Zdeněk Hrášek hrál na kytaru, maminka žehlila prádlo a vyprávěla jí příběhy.

Simona podle dcery ztvárnila spoustu rolí, hrála v divadle i před kamerou, ale byla také maminkou a to byla její hlavní role.

Simona Postlerová / Zdroj: youtube.com

„Tvoje děti byly tvoje všechno,“ prohlásila Hrášková. Narozeniny dětí byly pro herečku nejdůležitější.

Postlerová gratulovala dceři v ten čas, kdy se Jana narodila. Hrášková je jí vděčná, že byla její matkou.

Simona Postlerová / Zdroj: youtube.com

„Žádnou jinou bych nikdy nechtěla,“ přiznala Jana. Herečka měla se svými dětmi skvělý vztah.

Hrášková dodala, že jí maminka chybí. Ale věří, že to není konec a že jednoho dne potká mámu a tátu, ale stane se to už ve světě, kde nebudou slzy.

Simona Postlerová / Zdroj: youtube.com

„Jedinou útěchou je mi totiž vědomí, že jste tam nahoře s tátou zase spolu. Že on hraje a ty zpíváš,“ cituje Janu Magdalénu Blesk.cz.

PSALI JSME: IVA KUBELKOVÁ VYRAZILA S DCERAMI DO SPOLEČNOSTI: „JSTE JAK TŘI SESTRY. NEPADALY JABLÍČKA DALEKO OD STROMU,“ PÍŠÍ FANOUŠCI

PŘIPOMÍNÁME: PETRA KŘIVKOVÁ-SVOBODA BY V SOBOTU OSLAVILA S MANŽELEM 5. VÝROČÍ SVATBY: MÍSTO OSLAV SE S NÍM MUSÍ ROZLOUČIT

Share