Denně běhá deset kilometrů: Konflikt modelky Krainové s fanoušky

Modelka Simona Krainová se blíží k padesátce, ale stále vypadá úžasně. Někdy se vypomáhá botoxem nebo napletenými kadeřemi, ale dokonalou postavu má jenom díky fitnessu.

Zdroj: bulvar.cz

Známá česká topmodelka je na svou postavu velmi hrdá. Denně se snaží běhat deset kilometru a posilovat v posilovně. Má heslo “fuck the age”, které můžeme překládat jako “mr*at na věk”,

Zdroj: blesk.cz

Simona se muže rozčílit, když ji někdo řekne, že je krásná jenom kvůli plastické chirurgie, a sdílí snímky jenom vyretušované. To Simona ve svém životě používá jenom v minimální míře.

Zdroj: stars24.cz

Fanoušky Simonu na Instagramu velmi podporuji a nechávají jenom pochvalné komentáře. Ale modelku velmi dotýká, když se najde někdo, kdo napíše, že Simona využívá photoshop, nebo bez plastiky by byla ošklivá.

Zdroj: blog.cz

“Nechci tady číst urážky a dementní komenty typu “umělino”,” zlobí se Simona. Modelka všem takovým hejterům zakazuje přístup na svůj Instagram. “Není to žádný slušný koment. Nemusím tady tolerovat hňupy,” řekla Krainová.

Zdroj: blesk.cz

“Simona nezklamala, je jedovatá jako vždy. A přitom obal je hezký…” řekla Simonina fanynka. Na co manželka podnikatele Karla Vágnera odpověděla: “Zub za zub, drahá”.

Zdroj: blesk.cz

Modelka je jistá, že kdyby se setkala s ženami, které pohání nespokojenost, setkala naživo, nezvládly by ji zkritizovat nepřímo.

Share