„Dívka na internetu objednala velký podezřele levný koberec“ : Ukázalo se, že na to ani nemůžete stát

Nakupování na internetu je skutečná loterie, protože se nemůžete dotknout a pokusit se o věc, ale lidé nadále riskují a ne vždy dostanou to, co chtějí.

Britská Charlotte MacAthyr už dlouho zírala na velké nadýchané koberce, které pravidelně blikaly na fotografiích stylových a útulných interiérů. Najednou zachytila ​​reklamu na stejný koberec u postele.

.

Byl neuvěřitelně levný, ale vypadal docela slušně. Podle Metro, Charlotte, bez přemýšlení dvakrát, objednala zboží, které se jí líbilo, a začala čekat na doručení.

Když jí zásilka přinesla, překvapilo ji příliš malé balení a už si uvědomila, že se tady něco děje.

Britská Charlotte MacAthyr viděla reklamu na skvělé koberečky na internetu za neuvěřitelně příznivou cenu

Charlotte přitahovala cena produktu, která byla pouze 9, 99 liber (~ 800 rublů), a doprava zdarma. Už v tu chvíli dívka měla podezření, že je něco v nepořádku, ale přesto se rozhodla využít šanci.

.

Na fotografii byl velký a načechraný koberec, o kterém dívka dlouho snila

Nohy modelu jasně ukazují velikost produktu a výšku hromady, ve které jsou chodidla zakopána. Je těžké odmítnout takový útulný koberec.

V určený čas přijala Charlotte podezřelé malé balení a související zboží.

.

Dívka řekla, že místo požadovaného koberečku obdržela „chlupatý kus papíru“. Základní materiál nebyl jen malý, ale také velmi tenký a kvalita hromady zůstala hodně žádoucí.

Se dvěma nohama na nové podložce byla umístěna pouze malá dcera.

.

Dívka dala mini koberec své dceři, která měla opravdu rád neočekávaný dárek. Dokonale šel pro její malé nohy.

Charlotte nebyla příliš rozrušená kvůli neúspěšnému nákupu, protože byla původně připravena na špinavý trik. Cena produktu byla tak malá, že se dívka jednoduše zasmála koberci a její naivitě.

Po této události byla touha po nákupu něco od Charlotte online pryč. Byl tam jen „chlupatý papír“ a vtipný příběh selhání, který si bude pamatovat a vyprávět svým přátelům a známým.

Share