Dívka představila rodičům svého přítele: ti malém ztratili řeč, když ho uviděli

Britka se seznámila s novým klukem a hned se do něj zamilovala, nevšimla si ale nic neobvyklého. Cizím lidem však přišlo, že jsou si podobni jako by si z oka vypadli. Dokonce i rodiče dívky to přiznali, když jim ho představovala. Nejzvláštnější na tom je, že nejsou si ani vzdálenou rodinou.

Zdroj: ohlyad-dnya.pro

Amy Preston, 21letá dívka z britského Mansfieldu, se v dubnu 2020 seznámila se svým vrstevníkem Benjaminem Ratcliffem. Hned si padli do oka a začali chodit.

Pár neutajoval svůj vztah, proto hodně jejích známých vědělo o tomto románku a hned si začalo všímat jedné zvláštní věci. — Amy a Benjamin vypadali nejen jako bratr a sestra, ale jako skutečná dvojčata. Podívejte se sami.

Zdroj: ohlyad-dnya.pro

Přátelé začali poukazovat Amy na to, že ona a její nový přítel mají stejnou barvu vlasů a očí, tón pleti, tvar obličeje, nosní a nasolabiální záhyby, tvar rtů a oblouky obočí. Obecně je začali považovat za kopie jeden druhého.

“Před tím mě nikdy nenapadlo, že jsme si podobní, ale vzhledem k tomu, že můj kamarád řekl, že jsme stejní, teď si toho už nemůžu nevšímat”, řekla Preston.

Lidí, kteří říkali, že Emy a Benjamin jsou klony, se stávalo čím dál více. Holka si vzpomněla na případy, když u podobných si cizích lidí se nakonec prokázalo, že jsou rodina, a tak si začala myslet, že její rodiče před ní něco tají.

“Pochopila jsem, že jsme si opravdu podobní — máme stejnou barvu vlasů, hnědé oči, podobné rysy obličeje. Musela jsem se dokonce zeptat rodičů, jestli není můj bratr.”

Holka nejdřív ukázala matce a otcovi fotku Ratcliffa, a ti řekli, že její domněnka je šílenství. Pak ale, když ho rodičům představovala, podobnost mezi jejích dcerou a jejím nápadníkem je překvapila.

“Řekli, že je jí víc podobný než vlastní bratr Jack.”
S těmito slovy souhlasila i samotná Preston a divila se, že si toho nevšimla dříve.
“Je mi víc podobný než můj bratr Jack a dvě mé starší sestry — Ellie a Chloe.”

Benjaminovy rodiče také vyvrátili teorii o rodinných vazbách, ale je pravda, že byli překvapení z této náhody. Emily a Ratcliffe nemají v plánu si dělat testy DNA. I když, možná by to nebylo na škodu.

Zdroj: ohlyad-dnya.pro

Podobností ve vzhledu se svou dívkou si nevšiml ani Benjamin, teď ale mu to přijde zvláštní. Emily nechce, aby je někdo vnímal jako bratra a sestru, a proto má v plánu trochu pozměnit svůj vzhled.

“Nás to netrápí, pouze si odbarvím vlasy nebo udělám něco jiného”.

Zamilovaný pár se rozhodl, že svůj podobný vzhled bude vnímat jako zábavnou náhodu.

Co si o tom myslíte vy?!

Share