Dívka rafinovaně potrestala chlápka, který ji dva roky podváděl a pak ji nechal

Ten chlap zaplatil vysokou cenu za to, že neustále lhal své přítelkyni.

Zášť se často stává hnacím motorem pomsty. To platí zejména o dívkách, kterým lámou srdce darebáci a lháři. Dívky však ne vždy dělají hlasité skandály, někdy volí rafinované způsoby, jak se pomstít. Provinilci ani nechápou, jak krutá karma je zastihla.

Odcházející dvojce/ilustrační foto/Zdroj: tsn

Jedna z dívek na platformě Reddit vyprávěla, jak se pomstila chlápkovi, který ji dva roky podváděl a pak ji opustil.

Uvedla, že jí celou dobu lhal a pak se s ní prostě přestal bavit a ani jí nevrátil věci. Po nějaké době se o svém bývalém příteli dozvěděla hodně. Ukázalo se, že během vztahu s ní mluvil s jinými dívkami a pravidelně chodil na rande.

Rande/ilustrační foto/Zdroj: osoblazne

„Opravdu mě to naštvalo, upadla jsem do depresí, myslela jsem si, že jsem ošklivá, a ztratila jsem veškerou pozitivitu. Opravdu jsem ztratila sama sebe,“ přiznala dívka.

Rozhodla se, že se mu originálně pomstí. Dívka si vytvořila falešný účet na seznamce a našla svého viníka. Po nějaké době se dohodli na rande, na které samozřejmě nepřišla. Vytvořila si nové profily a domluvila schůzky se svým viníkem jménem fiktivních dívek. Tímto způsobem šel chlap šestkrát na rande, na kterých na něj nikdo nečekal.

Rande/ilustrační foto/Zdroj: osoblazne

Jednou dokonce prohlásila, že s ním nepůjde na rande, protože je ošklivý. Ponížený chlap dál hledal nové dívky na seznamce, ale neustále narážel na falešné profily své bývalé.

Dívka řekla, že dál lhal, dokonce i dívkám, o kterých si myslel, že je právě potkal. Ten chlap řekl, že žije v jiném městě nebo že už rok neměl žádný vztah.

Rande/ilustrační foto/Zdroj: osoblazne

„Vypadalo to, že je to patologický lhář. Nevím. Všechno to pro něj byla lež. Jen jsem chtěla, aby se cítil stejně jako já. Vůbec nelituji, že jsem to udělala,“ řekla dívka.

Uživatelé Redditu v komentářích dívku podpořili s tím, že chlapce dohnala karma. Jiní lidé však psali, že se dívka příliš vzrušila a v jejích slovech jsou tóny šílenství, doporučují jí, aby mu dala pokoj a dál žila svůj život.

PSALI JSME: „MŮŽU MU NOSIT SVAČINY A MÍT HO POD KONTROLOU“: LUCIE BÍLÁ PROZRADILA, JAK SE STARÁ O SVÉHO SYNA. JE RÁDA, ŽE SE FILIP VRÁTIL Z FRANCIE

PŘIPOMÍNÁME: ANGELINA JOLIE SDÍLELA VZÁCNOU FOTKU SE SVOU MATKOU: JSOU SI VELMI PODOBNÉ

Share