„Divoký a nezodpovědný akt“ : Tyto záběry právě teď vyvolaly veřejné pobouření

Tyto záběry nebyly vyrobeny před 5 lety v televizním pořadu „Fear Factor Malaysia-2014“, ale právě teď vyvolaly veřejné pobouření.

.

Ukazují, jak třicetiletý vítěz této show Redha Roslan dělá skok z mostu v Kuala Cuba Baru z výšky 60 metrů do hluboké rokle.

Hrůza toho, co se děje, je, že jeho dvouletá dcera Mecca Michaela je svázána s otcem!

.

Nedávno sám Redha Roslan zveřejnil video o svém „výkonu“ na webu a podepsal to takto:

„Ne každá dívka se může stát královnou pro svého manžela, ale vždy bude princeznou pro svého otce … Láska první dcery, superhrdina prvního syna.“

.

Uživatele siti byli pobouřeni frivolním jednáním jeho otce.

Podle jejich názoru se Redha choval naprosto nezodpovědně a vystavoval svou dceru reálnému nebezpečí.

.

„Divoký a nezodpovědný akt! Musí za to odpovědět! Dvouletá dívka si zatím nemůže uvědomit, co je pro ni dobré a co ne. A to všechno ukazuje jako svou trofej a je to skutečná škoda!“ napsal jednoho z uživatelů internetu.

.

Mnoho podporovalo ho a napadlo Redha Roslan s kritikou, na kterého on byl nucený dát následující odpověď:

„Věř mi, moje dcera Mecca sama chtěla skočit se mnou a já jsem ji nenutil. Líbilo se jí tolik, že mě požádala o opakování skoku znovu. Byla úplně v bezpečí – měla na sobě speciální vybavení. “

.

Pravda, mnozí nesouhlasili s argumenty otce. Podle právníka pro lidská práva Guo Siu Line mohou být rodiče dívky potrestáni za to, že svůj život vystavili smrtelnému nebezpečí.

.

„Takový skokanský můstek je považován za extrémní sport, při kterém existuje vysoká pravděpodobnost zranění. Je to poprvé, co slyším děti tohoto věku zapojit se do tohoto sportu, “řekl Guo Siu Lin.

.

Podle právníka by takový skok nebo pád během něj mohl způsobit závažné emoční trauma a šok na dítě, za které jsou rodiče právně odpovědní, protože v Malajsii je to považováno za trestný čin.

Share