“Dokázal strašně moc milovat a strašně moc nenávidět”: Andrea Pomeje otevřeně promluvila o vztahu s Jiřím Pomeje

Andrea Pomeje byla obyčejnou holkou z vesnici, která se proslavila díky vztahu s Jiřím Pomejem, který v roce 2019 podlehl rakovině. S nimž zažila jak krásné, tak i smutné chvíle.

Andrea a Jiří Pomeje/Zdroj: extra.cz

O svém soukromí se rozhodla otevřeně promluvit portálu Extra. Andrea po smrti manžela dost dlouho nebyla aktivní na sociálních sítích, ale během covidu se to změnilo.

Andrea Pomeje/Zdroj: instagram.com

Má na Instagramu spoustu sledujících, a díky reklamám vydělává v dnešní době nejvíc peněz. Občas se chlubí fanouškům svým partnerem, ale svou dceru zveřejňovat nechce.

Důvodem bylo to, že její zesnulý manžel byl s médií v pravidelném kontaktu, a sdílel téměř všechno. Když se narodila dcera, tak oba se rozhodli, že její život nebude veřejným.

Andrea Pomeje s partnerem/Zdroj: instagram.com

S Jiřím se potkala náhodně na akci, a ten se ihned do Andrey zamiloval. Podle níž, Jiří by mohl ukecat jakoukoliv holku. “Dokázal strašně moc milovat a nenávidět. Nebylo mezi tím nic,” řekla Andrea.

Se svým vztahem nebyla spokojená, ale kvůli své naivnosti odpustila manželovi všechno. Hodně se změnila po porodu dcery, stejně jako i její zesnulý manžel.

Andrea Pomeje/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ SE SVÝM MLADŠÍM PARTNEREM BUDOU NEJSLEDOVANĚJŠÍM PÁREM V ČESKU: JAK ZAREAGOVALI NA JEJÍ NOVÝ VZTAH FANOUŠCI

PŘIPOMÍNÁME: CO ŘEKL ZDENĚK POLÍVKA O VZTAHU S LUCII VONDRÁČKOVOU: JAK REAGOVAL NA TAK VELKÝ ZÁJEM O JEHO SOUKROMÍ

Share