Dominika Gottová promluvila o svém stěhování a vztahu s Timem Tolkkim : „Jsem přesvědčená, že to bylo správné rozhodnutí“

Po dvaceti letech společného života s Timem Tolkkim ve Finsku se Dominika Gottová rozhodla vrátit do vlasti a je tu už asi dva měsíce.

1

Pro ni je to zcela nový život a plánuje zůstat tady. Zatím jí stále pomáhá s bydlením její přítelkyně zpěvačka Šárka Rezková, ale sama dcera Karla Gotta už si v hlavním městě hledá byt.

Dominika Gottová se chce přestěhovat do Prahy, aby měla blíž ke dvěma pracím. Konkrétní oblast příliš nezajímá, hlavní je, aby byla blízko MHD.

2

Své kamarádce Šárce Rezkové je velmi vděčná za veškerou pomoc, kterou jí poskytuje.

Nejstarší dcera Karla Gotta je velmi spokojená, že opustila Helsinky a opět žije v Praze. To jí umožnilo méně vidět svého stále manžela Timo Tolkki.

3

„Jsem přesvědčená, že to bylo správné rozhodnutí. V Praze mám hromadu přátel, věrných, dlouholetých. Město znám, orientuju se tady“ řekla Dominika Gottová.

Se svým manželem Timem Tolkkim po jeho odletu nyní nekomunikuje. Ani mluvit o něm nechce.

4

V takovém případě by snad Dominika Gottová chtěla mít už nějaký jiný vztah? Na tuto otázku neposkytla přesnou odpověď, řekla pouze, že vše je možné.

„Když chceš rozesmát pána Boha, tak mu vykládej o svých plánech“ vysvětlila známým příslovím svou pozici Dominika Gottová.

5

Share