Dominika Gottová vzdala boj o dědictví: Jak dnes žije nejstarší dcera Slavíka

Nedávno nejstarší dcera Karla Gotta Dominika Gottová odmítla bojovat o dědictví po otci, i když dříve chtěla. Teď si nemyslí, že by mohla něco získat. Dříve si hledala práci, protože její finanční situace nebyla ideální. Jak je na tom dnes?

Po smrti legendárního zpěváka Dominika Gottová přiletěla do Česka a chtěla změnit svůj život. Plánovala se rozvést se svým manželem, finským kytaristou Timem Tolkkim, našla si práci a chtěla zůstat v Praze.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Po nějaké době se však opět vrátila do Finska a zůstala se svým manželem. Tam v poslední době nepracovala, i když tam jsou vyšší životní náklady.

Před několika měsíci chtěla bojovat o dědictví po otci, ale pak se tohoto boje vzdala. Právníci jí pravděpodobně vysvětlili, že by u soudu neuspěla.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Kromě toho média psala, že před několika lety se Karel Gott domluvil s ní a se svou druhou nemanželskou dcerou Lucií, že se dědictví vzdají, místo toho jim daroval určité částky peněz.

Dominika Gottová v poslední době ve Finsku nepracovala, teď je pro ni těžké najít si práci. Ale možná to pro ni není velký problém.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Portál Aha! píše, že podle jeho informací získává nejstarší dcera Českého slavíka ve Finsku dobrou podporu od státu.

„Každý měsíc dostává státní podporu zhruba 1600 eur a na byt jí z velké části přispívá město,“ řekl pro eXtra.cz jeden zdroj z jejího okolí.

PSALI JSME: „ŽENY PO MNĚ ŠÍLÍ A JÁ SI TO UŽÍVÁM“: VÁCLAV UPÍR KREJČÍ SE PO NEHODĚ POPRVÉ OBJEVIL NA VEŘEJNOSTI

PŘIPOMÍNÁME: „PROBREČEL JSEM PŮL LETU“: JÁGR SE ROZPOVÍDAL O SOUKROMÉM ŽIVOTĚ A ŘEKL, CO HO NAPOSLEDY SILNĚ DOJALO

Share